Kapat

Cersei’nin Elbisesindeki Gizli Anlam !

Cersei'nin Elbisesindeki Gizli Anlam
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cersei’nin Elbisesindeki Gizli Anlam !

Cersei’nin Elbisesindeki Gizli Anlam. Game Of Thrones kostüm tasarımcısı Michele Clapton’ın oyunu, Cersei’nin kıyafetlerinin her bir yönüne anlam katıyor. Clapton, HBO’ya yeni bir röportajda Cersei Lannister’ın Dragonpit’e giydiği siyah elbisesinin yalan düzenleri hakkında ince bir ipucu verdiğini ortaya koydu.

Elbisenin arkasını zorlukla görebiliyoruz, HBO’nun Theron Game of Thrones blogunda yayınladığı yakın plan görüntüleri, Cersei’nin elbisesinin sırtına kadar omurga benzeri bir tasarıma sahip olduğunu gösteriyor.

 

Clapton, Cersei’nin kuvvetlerini Jon ve Daenerys’e vaat etmekten yalan söylediğini söyledi ve bu elbiseden geçti.

Clapton HBO’ya verdiği demeçte, “Eğilme ve kıvrılmalar hakkında bir şey karakteri hakkında çok şey anlattı, ön kıyafetle çelişen bir şey” dedi.

Elbisenin arka kısmı finale ait bölümde pek görülmüyordu, ancak bu detay Cersei’nin ihanetini öngörmenin bir yolu olarak ortaya çıktı.

Clapton, Thrones Kostümleri Oyunda gizli bir anlam gizli değil. INSIDER, Clapton’la yedinci sezon boyunca Daenerys’in “Duvarın Ötesinde” giydiği muhteşem beyaz kürk ve birçok tasarım hakkında konuştu.Her kostümde gizli bir anlam olduğunu ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir