Kapat

Çoban Yıldızı Final Yapıyor!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı dizi beklenmedik bir şekilde final kararı aldı. Dizinin daha önceden sezon finali yapacağı, yeni sezonda yeni bölümleriyle ekranlara geleceği duyurulmuştu.

Fox Tv beklenmedik bir şekilde karar alarak Çoban Yıldızı dizisinin final yapmasına karar verdi. Çoban Yıldızı dizisinin final kararını dizinin başrol oyuncularından Selin Şekerci instagram hesabında duyurdu.

Selin Şekerci’nin instagramda yayınladığı mesajda final kararının kendisini de beklemediğini, diğer ekip arkadaşlarının da bu kararı beklemediğini bu karara şaşırdıklarını ve bütün ekip arkadaşlarına teşekkür edip Çoban Yıldızı dizisi setinde ki bütün arkadaşlarıyla çok iyi anlaştıklarını ve bu habere çok üzüldüğünü yazdı.

Selin Şekerci’nin paylaştığı final yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Çoban Yıldızı dizisinin yapımcılığını Most Production yaparken dizinin yönetmenlik koltuğunda da Gül Oğuz oturuyor. Çoban Yıldızı dizisinin senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Çoban Yıldızı dizisinin başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selim Bayraktar, Selin Şekerci, Feyza Işık, Menderes Samancılar ve Serhat Özcan yer alıyor.

Çoban Yıldızı yarın akşam ekranlara gelecek olan 17. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizi normal şartlarda 17. bölümde sezon finali yapıp ekranlara ara verecekti. Dizinin şimdi kaçıncı bölümde final yapacağı yada 17. bölüm final mi olacağı belli değil. Dizinin final yapması yüksek reytinglerine rağmen dizinin sevenlerini şaşırttı. Fox TV’nin neden böyle bir karar verdiği merak konusu.

Çoban Yıldızı 17. bölümüyle 22 Haziran Perşembe akşamı saat 20:00’de Fox TV’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir