Kapat

Cumartesi’nin Galibi Survivor Oldu!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Dün akşam ekrana gelen yapımlar arasında tüm reyting gruplarında en çok izlenen Survivor oldu. Diziler arasında ise her reyting grubunda ayrı diziler ikinci sırada yer aldı.
15 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelen yapımlar arasında hangi dizi ve program ne kadar izlendi ne kadar reyting oranları aldı işe 15 Nisan Cumartesi reyting sonuçları;
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor tüm reyting gruplarında birinci sırada yer aldı.  Survivor total grubunda 7.30 reyting alırken, Ab grubunda ise 7.49 reyting ve ABC grubunda ise 7.69 reyting oranı alarak gecenin lideri oldu tüm gruplarda.
Cumartesi ekrana gelen diziler ise Yeni Gelin, Adı Efsane, Kalbimdeki Deniz, Seksenler, Fazilet Hanım ve Kızları farklı reyting oranlarıyla her reyting grubunun en çok izlenen dizileri farklı dizieler oldu.
Show TV’de ekranlara gelen Yeni Gelin dizisi Total’in en çok izlenen dizisi oldu. Yeni Gelin dizisi total grubunda 7.00 reyting alarak ikinci sırada yer aldı. Ab grubunda ise 8. sırada yer alan dizi 3.36 reyting oranı aldı. ABC grubunda ise 4.78 reyting alarak 3. sırada yer aldı.
Fox TV’de ekranlara gelen Kalbimdeki Deniz dizisi ise total grubunda üçüncü sırada yer aldı. Dizi Total grubunda 6.04 reyting, Ab grubunda 5.12 reyting ve Abc grubunda 6.00 reyting aldı. ABC grubunda ikinci sırada yer alan dizi AB grubunda da 3. sırada yer aldı.
Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane dizisi ise Ab grubunun en çok izlenen dizisi olarak listeyi ikinci sırada kapattı. Ab grubunda 5.83 reyting alan dizi, total grubunda 4.08 reyting alarak yedinci sırada yer aldı. ABC grubunda ise 4.78 reyting ile dördüncü sırada yer aldı.
Star TV’de geçtiğimiz haftalarda başlayan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ise total grubunda 4.15 reyting alarak altıncı sırada yer aldı. AB grubunda ise 4.03 reyting ile beşinci sırada yer aldı. ABC grubunda ise 4.28 reyting ile yine altıncı sırada yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir