Kapat

DC Kahramanları Bir Arada

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CW televizyonu, geçen yıl Kasım ayında DC’nin en çok sevilen ve herkes tarafından bilinen süper kahramanlarını içeren ve dört gün süren bir bölüm yapmıştı. Bu bölümde var olan kahramanlar Arrow, Supergirl, Legends of Tomorrow ve The Flash’dı. Bu durum, kahramanların hayranları tarafından son derece memnuniyetle karşılanmış ve kanal bu sayede büyük bir sıçrayış gerçekleştirmişti.

Kanaldan yapılan açıklamada dört gün boyunca süren bu serinin insanları televizyon başına kilitlediği, CW tarihinde buna benzer ikinci bir izlenme oranının hiçbir zaman olmadığı bilgisi verildi. Tek başlarına kendilerine ait dizileri olan bu kahramanların hepsini aynı kuşak içinde görmek, bu kahramanlara hayranlık duyan bütün izleyicilerin bir anda televizyon karşısına kilitlenmesi anlamına geliyordu.

Bu yıl içinde de, bu süper kahramanların hayranları iki bölüm olarak tekrar bir araya gelecekler. Supergirl, 27 Kasım yine Arrow, 27 Kasım, The Flash ve Legends of Tomorrow ise 28 Kasım günü izleyici ile buluşacaklar. DC’nin süper kahramanlarına hayranlık duyanlar ekran başındaki yerlerini alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir