Kapat

Deli Gönül Dizisinin Çekimleri Başladı!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox TV ekranlarında başlayacak olan Deli Gönül dizisinin çekimlerine başlandı.  Deli Gönül dizisinin başrollerinde Tuvana Türkay ve Murat Ünalmış yer alıyor.

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Deli Gönül dizisinin çekimleri Hatay şehrinin Antakya ilçesinde başladı.

Deli Gönül dizisinde Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesi ekranlara gelecek. Dizi soluk soluğa geçen senaryosu ile izleyenleri ekran başına çekecek.

Deli Gönül dizisinin yapımcılığını 25 Film yaparken dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen paylaşıyor. Deli Gönül dizisinin senaristliğini ise Rahşan Çiğdem İnan yapıyor.

Fox ekranlarında yayınlanacak olan Deli Gönül dizisinin oyuncu kadrosunda Ogün Kaptanoğlu, Nilgün Karababa, Macit Sonkan, Barış Yalçın, Mine Tüfekçioğlu, Yılmaz Şerif, Hayal Ada Topakkaya ve Zuhal Yalçın gibi başarılı isimler yer alıyor.

Deli Gönül dizisinin başrol oyuncularından Murat Ünalmış yeni dizisi hakkında ” Bir televizyon dizisinin olmazsa olmazlarından olanının bir ekip olabilmeleri ve sette uyumla çalışabilmeleridir. Çünkü dizi izleyicisi dizi çalışanları arasında ki o enerjiyi her zaman hisseder. Deli Gönül dizisinde sete çıktığımız ilk günden beri ekip olarak ne mutlu ki çok güzel bir uyum yakaladık. Deli Gönül setinde çok büyük bir heyecan ve keyifle çalışmaktayız. Umarız güzel enerjimiz dizimizin izleyicisine de yansır. Deli Gönül dizisi çok inandığım bir proje. Bu projenin içinde böyle güzel bir ekiple çalıştığım için çok mutluyum” dedi.

Deli Gönül dizisinin kadın başrol oyuncusu Tuvana Türkay ise “Böylesine güzel bir seti çok özelmişim. Çekimler için geldiğimiz Hatay bizi ilk günden beri çok güzel karşıladı. Uzun bir zaman sonra inandığım güzel bir senaryo ve ekiple birlikte yer alıyorum” diyerek yeni projesi hakkında heyecanını dile getirdi.

Fox TV ekranlarında yer olacak olan Deli Gönül dizisi özgün senaryosu ile yeni sezonda ekranlarda ki yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir