Kapat

Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlayacak ?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yaz sezonu bitti ve yavaş yavaş artık kış dizileri yeni sezonları ile tekrar izleyici karşısına çıkmak için yeni bölümleri çekmeye başladı. Özellikle ülkemizde en çok izlenen dizilerden bir tanesi olan Diriliş Ertuğrul da 2017-2018 sezonunda tekrar izleyici ile uçmak için yeni bölümlerini hazırlıyor. Peki dizi ne zaman başlıyor? TRT 1 ekranlarında yayın hayatına devam eden Diriliş Ertuğrul dizisi geçen sene 3.sezonuyla beraber 30 Eylül tarihinde ekranlarda yer almaya başlamıştı. Üçüncü sezon bitmesi ile beraber sezon finali Diriliş Ertuğrul dizisi konu ile alakalı olarak bir çok soru işareti bıraktığı için yaz sezonu boyunca dizi izlemeyi seven kitle birçok dedikoduyu internet üzerinden yaydı. Dizinin yeni sezonda meydana gelecek olan olay örgüsü hakkında yapılan tahminlerin varyasyonu oldukça fazla olsa da henüz net bir fikir ortaya atılmış değil. Bugüne kadar 91 bölüm yayınlanmış olan Diriliş Ertuğrul dizisi dördüncü sezon ile yeniden yayın hayatına girmek için hazırlandı. İnternet üzerinde yer almakta olan bilgileri bakacak olursak 2017 yılının Eylül ve Ekim ayları arasında dizi yayın hayatına girecek gibi görünüyor. Yetkili kişiler tarafından net bir açıklama yapılmadığı için tam olarak gününü ve saatini söylemek zor. Fakat dizinin hangi gün yayına gireceği ile ilgili olarak yapılan tahminler geçen sene ile aynı olacağı yönünde. Dizi yayına sormuş olduğun sezon final ile beraber geçen sene reyting rekorlarını kırdığı için aynı zamanda magazin dünyasında da adından en çok söz ettiren dizilerden bir tanesi olmayı başardı.

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm

Final bölümünün son sahnelerinde izleyiciler için heyecan tam anlamıyla doruğa ulaştı. Pusuya düşmüş olan Ertuğrul Bey sahip olduğu en önemli adamlarını bir bir kaybetti ve kendisi de bu olay sırasında ağır bir şekilde yaralandı. Sahip olduğu büyük ordusu ile beraber Hanlı Pazar’a baskın yapmak için gelmiş Vasilius, Ertuğrul Bey tarafından kurulmuş olan tuzak sayesinde öldürülür. Tüm bu olaylar yaşanırken izleyiciler arasında yaşanan şok ve şaşkınlık da an ve an artmaya devam eder.Final bölümünde yaşamakta olan bu inanılmaz gelişmeler yeni sezona karşı olan merakı ciddi anlamda arttırmayı başarmıştır. Meydana gelen bu büyük karşılaşmanın sonucu ne olacaktır? Yeni sezonda bu konu ile alakalı olarak tüm soru işaretleri bir bir ortadan kalkacak ve çok daha heyecanlı bir sezon bizi bekliyor olacak. Eğer siz de bu macera içerisinde yer almak istiyorsanız yeni sezon başladığı ilk andan itibaren televizyon karşısında yerinizi almanızı tavsiye ediyoruz. Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosuna herhangi bir şekilde değişiklik meydana gelmeyecek gibi görünüyor. Böylece dizi içerisinde görmeye alışkın olduğumuz karakterler aynı şekilde yayın hayatına devam edecek.

Merakla beklenen dizinin yeni sezonu yayın hayatına girdiği ilk andan itibaren eminiz ki yine reyting rekorları kırmaya başlayacaktır. Yeni sezon ile alakalı olarak en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de Ertuğrul ile düşmanları arasında geçen bu mücadeleyi kim kazanacak? İki tarafın da sahip olduğu ayrı ayrı güçler sayesinde tam bir güç dengesinin olduğunu söylemek mümkün. İnternet üzerinden yayına girmiş ve kısa süre içerisinde birçok kişi tarafından izlenmiş olan fragman sayesinde yeni sezon ile alakalı olarak bizim görmediğimiz detayları da görebilirsiniz. Fragman sahip olduğu sayesinde yeni sezon ile ilgili olarak izleyicilerin beklentisini inanılmaz derecede yükseltiyor. Yeni yayın hayatında diziye başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir