Kapat

Dirk Gently’s Holistic Detective Konusu ve Oyuncuları

[Toplam:1    Ortalama:4/5]

2016 da çıkan dizinin 1 sezonu toplamda 8 bölümden oluşmaktadır. Yine Netflix’in haklarını elinde bulundurduğu filmin her bölümü 45 dakika sürmektedir. Dizinin yaratıcılığı ve düzeni ünlü film yazarı Max Landis tarafından yapılmıştır. Sözü fazla uzatmadan filmin konusuna bir göz atalım.

Dizinin Konusu

Dizide zamanda yolculuk yapan bir adam anlatılmakta. Bu adam yardımcısı ile birlikte çalışan dedektif Dirk Gently dır. Yardımcısı Todd Brotzman ile birlikte yaptığı zaman yolculuğunun maceralarını konu alan filmin başrolünü İngiliz aktör Samuel Barnett ( Penny Dreadful ) üstlenmiştir. İlk kez 2016 San Diego Comic Con da gösterimi yapılan dizi BBC America ve Netfix ortak yapımıdır. Filmin ilk bölümü 22 Ekim 2016 tarihinde Amerika’da yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştır. Dünya çapındaki yayınları ise 2016 Aralık ayında Netflix tarafından başlatılmıştır.

Oyuncular

Dizide Samuel Barnett, Penny Dreadful, Elijah Wood, Hannah Marks, Jade Eshete, Fiona Dourif, Dustin Milligan, Miguel Sandoval, Richard Schiff, Micheal Eklund, Mpho Koaho, Neil Brown Jr. Aaron Douglas, Christian Bako, Zak Santiago rol almaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir