Kapat

Dolunay İlk Bölümüyle Başarılı Reytingler Aldı!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Star Tv ekranlarında dün akşam ilk bölümüyle ekranlara gelen Dolunay dizisi ne kadar reyting aldı? Reyting listesinde Dolunay kaçıncı sırada yer aldı? Yazının devamında 4 Temmuz 2017’de ekranlara gelen yapımların reyting oranlarını bulabilirsiniz.

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in yer aldığı Dolunay dizisi dün akşam ekrana gelen 1. bölümü reytinglerde başarılı sonuçlar elde etti. Dolunay’ın ilk bölümü tüm reyting gruplarında birinci sırada yer aldı.

Dolunay’ın ekrana gelen ilk bölümü Total’de 5.45 reyting ve %19.09 izlenme payıyla tüm kişilerde birinci sırada yer aldı. Dolunay dizisi AB reyting grubunda ise 3.90 reyting ve %15.56 reyting alarak Ab grubunda da 1. sırada yer aldı. ABC+ reyting grubunda Dolunay dizisi 4.38 reyting ve %16.60 izlenme payıyla ABC+ grubunda da birinci sırada yer aldı.

Dün akşam ilk böölümüyle ekranlara gelen bir diğer dizide Fox Tv ekranlarında yayınlanan Deli Gönül dizisi oldu. Deli Gönül ilk bölümüyle tüm reyting alanlarında 3. sırada yer aldı. Deli Gönül dizisi total reyting sıralamasında 3.01 reyting ve %9.54 izlenme payı aldı. Deli Gönül’ün Ab grubunda ise 2.81 reytig aldı, ABC+ reyting grubunda ise 2.92 alarak bu reyting gruplarında da 3. sırada yer aldı.

Kısa bir araya giren Adı Efsane dizisi ise Kanal D’de dün akşam ekranlara geldi. Kadroda ki eksiklikler ve kadrosuna yeni katılan oyuncularla yeni bölümüyle ekranlara gelen Adı Efsane dizisi reytinglerde beklenen oranları alamadı. Adı Efsane dizisi total tüm kişiler reyting grubunda 2.29 reyting alarak 7. sırada yer aldı. Adı Efsane dizisinin AB ve ABC+ reyting gruplarında  aldığı reyting oranları ise 1.94 ve 2.22 bu reyting oranları ile her iki grupta da 8. sırada yer alarak kötü bir giriş yaptı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programı ise yayınlanan tekrar bölümüyle ekranlara geldi. Güldür Güldür Show’un tekrarı ise tüm reyting gruplarında 4. sırada yer aldı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Ana Haber Bülteni ise reyting gruplarında Total ve ABC+ reyting gruplarında aldığı reyting ile 5. sırada yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir