Kapat

Edho Yine En Çok İzlenen Dizi Oldu!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dün akşam ekrana gelen diziler arasında Edho yine gecenin en çok izlenen dizisi oldu. Reyting sıralamasında tüm reyting alanlarında  lider olarak geceyi bitiren dizi Salı’nın en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor.

Salı günü ekranlara gelen diziler arasında Anne ikinci sırada yer alırken reyting sıralamasında, Survivor’da üçüncü sırada yer aldı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz totalde 8.04 reyting alırken, AB’de 7.99 reyting ve ABC grubunda ise 8.64 reyting oranıyla liderliğini korudu.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Anne ise  totalde 7.85 reyting, AB grubunda 6.80 reyting, ABC grubunda ise 8.15 reyting alarak günü bitirdi. Total ve ABC grubunda ikinci sırada yer alan dizi AB grubunda ise üçüncü sırada yer aldı.

Televizyon ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri en çok izlenen yarışma programlarından Survivor yine çok izlenmeye devam ediyor. Survivor total ve abc reyting gruplarında üçüncü sırada yer alırken AB grubunda ise ikinci sırada yer aldı.

Daha önceleri Salı akşamları ekrana gelen Hayat Şarkısı, Kanal D’nin ekranlara yeni dizi getirmesiyle gün değişikliğine gitmiş ve Pazar gününe alınmıştı. Hayat Şarkısı bu hafta tekrardan yeni gününde ekranlara geldi. Dizi total de reyting kaybı yaşarken AB ve ABC gruplarında 4’ün üzerinde reyting oranlarına sahip oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir