Kapat

Ekranların Sevilen 2 Dizisi Final Yapıyor!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox TV ve Star TV’nin sevilen dizilerinden iki televizyon dizisi ekranlara veda etmek için gün sayıyor. Fox TV ekranlarında 3 sezondur ekranlara gelen ve geçtiğimiz yaz aylarında Star TV ekranlarında başlayan diziler ekranlara veda edecek.

Fox Tv ekranlarında 3 sezondur ekranlara gelen ve Pazar akşamları yayınlanan O Hayat Benim dizisi gün değişikliğine giderek Salı akşamları yayınlanmaya başlamıştı. Salı akşamları yayınlanan dizinin başrollerinde Keremcem, Sinan Albayrak, Oya Başar, Ezgi Asaroğlu ve Ceren Moray yer alıyor. 3 sezondur ekranlara gelen dizinin yapımcılığını ise Pastel Film yapıyor. Dizi 131. bölümüyle ekranlara veda edecek. O Hayat Benim final bölümüyle 2 Mayıs Salı akşamı 131. final bölümüyle sevenlerine veda edecek.

Ekranlara veda edecek bir diğer dizi ise Star Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi. Yaz aylarında tanıtımları dönen yeni sezonda başlayan dizi 26. bölümüyle final yapıp ekran macerasına son verecek. Hayat Bazen Tatlıdır’ın oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Birce Akalay, Anıl Tetik, Görkem Arslan, Simay Barlas ve Gamze Topuz gibi oyuncular yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Hamdi Alkan yapıyordu. Süreç Film imzalı film bu hafta sonu ekranlara gelecek olan 26. bölümüyle son bulacak.

İki diziden boş kalan günlerde hangi diziler gelecek merak konusu. Fox TV’de yaz aylarından beri tanıtımları dönen fakat bir türlü başlamayan Şevkat Yerimdar büyük ihtimalle Salı akşamı ekranlara gelecektir. Star TV’de ise Pazar akşamları ekranlara ne gelecek bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir