Kapat

Elçin Sangu ve Barış Arduç’tan Yeni Proje!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdıkları Ömer ve Defne ikilisiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve büyük bir başarı yakalayan Elçin Sangu ve Barış Arduç’tan yeni bir proje geliyor.

Altın Kelebek Ödüllerinde en iyi dizi çifti ödülünü kazanan Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun kimyası film yapımcılarını da harekete geçirdi. Elçin Sangu ve Barış Arduç çekimleri geçtiğimiz günlerde başlanan Yanımda Kal filminde başrolleri paylaşacak.

Yanımda Kal filminin yapımı NuLook tarafından yapılırken yapımcılığı ise Muzaffer Yıldırım tarafından yapılıyor. Yılın en iddialı romantik komedi filmi olacak olan “Yanımda Kal” filminin çekimleri Eylül ayının başlarında başladı.

Yanımda Kal filminin yönetmenliğini Şenol Sönmez yapacak. Geçtiğimiz günlerde çekimler için tekrardan bir araya gelen Elçin Sangu ve Barış Arduç‘un setten resimleri en çok Kiralık Aşk dizisinin hayranlarını sevindirdi.

Yanımda Kal filminin çekimleri İstanbul’un farklı noktalarında ve Heybeliada’da gerçekleştirilecek. 5 haftada çekimleri tamamlanacak olan Yanımda Kal yılın en iddialı romantik komedi filmi olmaya hazırlanıyor.

Yanımda Kal filminde Elçin Sangu “Ada” karakterine hayat verirken, Barış Arduç ise “Mert” karakteriyle beyaz perdeye çıkacak. Yanımda Kal filminde asıl sevginin mükemmeliyette olmadığı kusurlarında içinde saklı olduğunu vurgulayacak.

Barış Arduç’un canlandırdığı Mert karakteri geçmişiyle yüzleşmeden kendi hayatını yaratan bir karakter. Elçin Sangu’nun canlandırdığı Ada karakteri ise tüm hayatını geçmişte yaşadıkları üzerine kuran bir karakter. Bu ikilinin hikayesi beyaz perdeye en romantik haliyle yansıyacak

Yanımda Kal Filminin Oyuncu Kadrosu

Yanımda Kal filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Cengiz Bozkurt, Dila Bayrak ve Levent Öktem’de yer alıyor.

Yanımda Kal filminin çekimleri Ekim ayı gibi bitmesi bekleniyor. Yanımda Kal filminin fragmanı büyük ihtimalle Ekim ayında yayınlanacak.

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrollerinde olduğu Yanımda Kal filminin vizyon tarihi ise Kasım ayında olması planlanıyor.

Yanımda Kal filmi için tekrar bir araya gelen Elçin Sangu ve Barış Arduç’tan ilk kareler yayınlandı. İkilinin resimleri en çok Kiralık Aşk fandomunu sevindirdi.

İşte Elçin Sangu ve Barış Arduç’un Yanımda Kal setinden yayınlanan resimleri; 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir