Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. Bölüm İncelemesi

Anasayfa
Genel Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. Bölüm İncelemesi
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Annesinin ölümü ile Meryem’in ilişkisini öğrenen Alparslan, hesaplaşmak için soluğu hemen cenaze evine giderek alır. İtiraf etmesi güç olan bu gerçek, tanık olan kimsenin inanmayacağı şekilde şok etkisi yaratır. Çakırbeyli ailesi, bu yüzleşmenin ardından nasıl bir cevap vereceği ise merak konusudur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. Bölüm İncelemesi

Davut’un bulunduğu yere Serkan göreve getirilmişti. Örgütlere silah satma peşinde olan Serkan, vatanına bağlı olan Hızır’ın masada söz sahibi olmasına da engel olmaya çalışacaktır. Bu süreçte masa üyeleri birbirlerinden haber almadan operasyona gönderilir. Serkan, isteği üzerine yaptığı silah ticareti ile Hızır’dan saklamaya çalışacaktır. Dostları tarafından ihanete uğrayan Hızır, arkasında dönen oyunları öğrenmekte geç kalmaz. Masa akıbeti düşüncesine kapılan Ünal, oyun kurmaktaki yeteneğini tekrardan gösterecektir.

Çevirilen oyun, Suzi’ye karşı önemli bir görev atar. Yaptığı şey, belki de Çakırbeylilere son yardımı olacaktır. Eşya toplamak için eve giden Esra, İlyas’ın ardından bir hamle bekler. Yaşadıkları hayatı terk ederek yeni bir hayat kurmak ister. İlyas için ailesini bırakmak ve gitmek söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir