Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Beklenen An Geldi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Beklenen An Geldi
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Beklenen An Geldi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Beklenen An Geldi. Diziler arasında dört gözle en çok beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeniden bizlerle. Yepyeni bir sezona yepyeni bir senaryo ile giren Türkiye’nin en çok takip edilen dizisinde neler olacak merak edenler ilk fragmanı izleyebilirler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sezonun İlk Fragmanı Yayınlandı

Evet beklenen an geldi ve sezonun ilk fragmanı yayınlandı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. bölüm fragmanı sizlerle.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Yeni Sezonda Neler Oluyor?

Harbiden de bir eşkıya ne kadar uğraşırsa uğraşsın, amacı ne kadar iyi niyetler olsa da olsun dünyaya hükümdar olamıyormuş. Sonunda Hızır Çakırbeyli pes ederek bu yer altı işlerinden uzaklaşıp Rize’ye yerleşir. Yeni reis olarak da kardeşi İlyas’ı görevlendirir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Peki bu aleme giren bir daha çıkabilir mi? Çakırbeyli kaçıp uzaklaşmak ve derin bir nefes alıp huzur bulmak istese de bu emeline ulaşamaz. Çünkü onu rahat bırakmazlar. Hem de durum oldukça ciddi bir durumda. CIA, Hızır’ı öldürme planları içerisindedir. Fragman içerisinde Hızır’ı namlunun ucunda görüyoruz. Ve yüreklerimiz ağzımıza geliyor. Meryem de göz yaşlarını tutamıyor.

Özetle;

Fragman içerisindeki olaylara bakılacak olursa Hızır ya ölecek ya da yaşam mücadelesi verebilmek için meydana geri dönüp davasını sürdürecek. Baş rol oyuncusunun dizi içerisinden çıkması mümkün olmadığına göre ve dizi içindeki aksiyonun da sürdürülmesi gerektiğine göre, geriye son seçenek kalıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon aksiyonun zirvesinde sürecek ve bunun için de Hızır er meydanına geri dönecek. Hem kendini hem de ailesini koruyabilmesinin başka bir yolu da yoktur zaten.

Sizler de fikirlerinizi ve düşüncelerinizi lütfen bizlerle paylaşınız. Çünkü biz hem sizleri hem de yorumlarınızı çok seviyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir