Kapat

2019 Model Komedi Dizisi “Family Reunion”

Family Reunion Dizisi
[Toplam:1    Ortalama:4/5]

Family Reuinon dizisinin yayıncısı olan Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre 2019 yılında çıkan komedi dizisi 20 bölümlük onayla bizlere sunuldu. Gelecek sezonlarının olması muhtemel gözüken komedinin yaratıcısı Meg DeLoatch. Özellikle karakter oyuncularına bakıldığı zaman son derece dikkat çeken bir performansa rastladığımızı söylemek zorundayız. Bu yönüyle samimi bir güldürüyü bizlerle buluşturuyor ve kahkaha efektleriyle özlediğimiz sitcom yapısını 2019 yılında sunabiliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda oturan isim Eric Dean iken geniş bir senarist ekibin kalemiyle ortaya çıktığını unutmamak gerekiyor.

Family Reunion Dizi Konusu Nedir?

Family Reunion dizisinde işlenen konunun aslında alışılagelmiş senaryolara benzediğini söylemek mümkün. Bir ailenin tekrardan bir araya gelme hikâyesi baz alınıyor. Cocoa McKellan karakteri ailenin anne rolü olarak karşımıza çıkıyor. Eski eşi Moz ise futbolculuk kariyerini bitirdikten sonra Seattle’dan taşınma kararı alıyor. Hedefi ise Georgia’nın Colombus kasabası olacak.

Family Reunion konusu

Tam bu noktada da Cocoa ve 4 çocuğu aynı kasabaya yerleşmek durumunda kalıyor. İşte macera ve komedi tufanı burada başlıyor. Özellikle standart bir aile olmaması ve birbirleriyle olan diyalogları izleyiciyi ekran başına kilitleyebilir. Bunun yanı sıra geniş bir ailenin senaryoda yer alıyor olmasının hikâye anlatımını güçlendirdiğini vurgulamak gerek.

Family Reunion dizi konusu

Dört çocuklu bir ailenin yeniden bir araya gelerek aile olmayı öğrenmesi ve birbirleriyle olan uzak dönemlerinin üzerinden geçerek hatalarını fark etmesini kapsıyor. Tabi ki Cocoa ve Moz arasında yeniden alevlenmesi muhtemel olan aşkı unutmamalıyız.

Family Reunion Oyuncuları

Family Reunion oyuncu kadrosunda gördüğümüz özel isimlerin sayısı bir hayli fazla. Son dönemlerde dikkat çeken performanslar sayesinde pek çok izleyicinin dikkatini çeken oyuncular bir araya getirilmiş. Moz karakterini Anthony Alabi canlandırırken, eski eşi Cocoa karakterine Tia Mowry Hadrict hayat veriyor.

Family Reunion oyuncuları

Ayrıca 4 çocuğu canlandıran isimler Talia Jackson, Isaiah Russell Bailey, Jordyn Raya James ve Cameron J. Wright olmuş. M’Dear karakteriyle karşımıza çıkan isim ise Loretta Devine.

Family Reunion 1. Sezon Fragmanı ve Yorumlar

Family Reunion fragmanı tam bir komedi dizisi tanıtımı yapıyor. Kahkaha efektleriyle dolu bir fragman izleyerek ne denli bir yapımla karşılaşacağımızı tahmin edebiliyoruz. Yine Family Reunion izleyici yorumları Netflix’in son dönemlerde çıkardığı en iyi komedi dizisi olduğunu gösteriyor.

Yazımızda Family Reunion dizisi konusu, oyuncuları gibi detayları sizlerle paylaştık. Sizin de dizi hakkında kendi düşünceleriniz varsa hemen sayfanın alt bölümünde bulunan yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir