Kapat

Fi Dizisi Nasıl? Son Durum Nedir?

Anasayfa
Yerli Diziler Fi Dizisi Nasıl? Son Durum Nedir?
92.5%Ortalama Puan

Dizi İncelemesi

Dizi için şu anda bir nevi yerli Faust diyebiliriz. Fi, televizyonda canlı terapi yaptığı programla popüler olan, aynı zamanda üniversitede hocalık yapan, hırslı, sert mizaçlı, obsesif kompulsif davranış bozukluğundan muzdarip, aynı zamanda geçmişinde büyük bir sır saklayan terapist Can Manay’ın (Ozan Güven) etrafında gelişiyor.

Hikaye
%90
Karakterler
%95
Yapım
%95
Dizi Konusu Puanı
%90
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Ekranlarda değil de internet üzerinden yayın yaparak kendi özelinde oldukça önemli bir kitleye hitap eden ve gayet de önemli bir iş yapan Fi, son dönemde nasıl işlerle kıyaslanıyor ve durum nedir? Gelin konuyu kısa bir şekilde incelemeye başlayalım. Dizi için şu anda bir nevi yerli Faust diyebiliriz. Fi, televizyonda canlı terapi yaptığı programla popüler olan, aynı zamanda üniversitede hocalık yapan, hırslı, sert mizaçlı, obsesif kompulsif davranış bozukluğundan muzdarip, aynı zamanda geçmişinde büyük bir sır saklayan terapist Can Manay’ın (Ozan Güven) etrafında gelişiyor.

Manay, kiralık ev bakarken karşı bahçede prova yapan genç dansçı Duru’ya ilk görüşte aklını takıyor ve onu elde etmek için akıl almaz entrikalar yapmaya koyuluyor. Konu itibariyle böyle anlatacağımız dizi için, çok detaylı bir inceleme yazısı hazırlamak da istiyoruz ama onu farklı bir yazı dizisi üzerinden sunacağız sizlere. Bu yüzden gelin, bu şekilde takip etmeye devam edin. Şimdiden iyi seyirler diliyoruz değerli okurlarımız.

“Fi Dizisi Nasıl? Son Durum Nedir?” üzerine 2 yorum

  1. Gökmen says:
  2. Berkay says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir