Kapat

Game Of Thrones Sırları Açığa Çıkıyor

Game Of Thrones Sırları Açığa Çıkıyor
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Game Of Thrones Sırları Açığa Çıkıyor

Game Of Thrones Sırları Açığa Çıkıyor. Entertainment Weekly dergisi, dünyayı sarsan Game of Thrones dizisi hakkında açıklamalarda bulundu. Ve çekim alanı olan Dragonpit’ten bazı sırları ortaya çıkardı.

Sezon boyunca herkes hitap etmeyi başaran Entertainment Weekly, dizi oyuncularının kullanmış olduğu bazı kostümlerin hayranlarına ulaştırılmasını sağladılar. Oyunculara ve oyuncuların kostüm erişimlerine sahip olan Entertainment Weekly’den inanılmaz açıklamalar geldi. En son sayısında yazar Hibberd ‘The Dragon and Wolf’ daki Dragonpit zirvesi toplantısında ekibin, filmin daha zevkli olarak izlenebilmesi için İspanya’nın Santiponce kasabasının dışında yer alan Italica kalıntılarını ziyaret ettiklerini bildirdi.

Yeni oyuncu Pilou Asbeak (Euron Greyjon) Açıklaması:

Dizi kadrosuna yeni dahil olan oyuncu Pilou Asbeak (Euron Greyjoy) bu dizide yer almak için yedi sezondur beklediğini açıkladı. Hibberd’e göre; böylesine önemli bir sahnenin parçası olmaktan aktörler bu kadar etkileniyorsa, 4. sezondaki Joffrey’in evlenmesinden sonra en heyecanlı sahnelerin geleceği bir gerçektir. Ayrıca çekimler sırasında aktörler arasındaki eğlencenin ve gülüşmelerin zirvede olduğunu da açıklamasına ekledi.

Hibberd’ten Küçük Sahne Detayları

Hibberd’ten Küçük Sahne Detayları

Hibberd’ten Küçük Sahne Detayları

  • Lena Headey, Kiti Harington’dan Cersei’nin tacını denemesini istiyor.
  • Conleth Hill gülerek anket yapıyor.
  • İsmini vermek istemediği bir oyuncu sigarayı bırakmaya çalışıyor, Emilia Clarke ise bir kadro kuruyor ve hep birlikte “Ayıp, ayıp, ayıp” diye sesleniyorlar.

Ve doğal olarak set alanı dışından bu sahneleri takip eden genç kızlar Harington’un ismini bağırıyorlar.

Hbberd çekimlerin yapıldığı sahneleri gözlemledi ve önemli detaylar hakkında ufak açıklamalarda bulundu. Dizi kadrosunun ve üyelerinin çekimler arasında neler düşündüğünü ve ne yorumlar yaptığını öğrendi.

Game of Thrones Yönetmeni Jeremy Podeswa

Game of Thrones 8. sezon yönetmeni Jeremy Podeswa ise oyunculara sahne içinde ihtiyaç olmasa dahi hepsini çağırma kararı aldı. Böylece dizi oyuncuları birbirlerinin performanslarını izleyebilecekler ve dizi akışını takip edebilecekler. Bu karar ile oyuncu performanslarında önemli ölçüde artış olduğu bildirildi. Yönetmenin bu konu hakkındaki yorumu ise şu şekilde: “Tüm karakterlerin bir araya gelmesi inanılmaz bir elektrik yükü oluşturuyor. İşte benim de istediğim hava bu”

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir