Kapat

Game of Thrones’tan Ejderha Atağı Geldi!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dünya genelinde çok büyük bir kitle tarafından takip edilen Game of Thrones’ta yeni kadroda yer alan oyuncular kadar ejderhalar belirgin göze çarpacak. Taht oyunlarının değiştirme özelliğine sahip olan ejderhalar zaman geçerken büyüyecek. Burada bahsettiğimiz ise sadece yaş olarak değil, boyut olarak da çok büyük ejderhalara şahit olacağımız anlamına geliyor.

Yedinci sezon çekimleri hakkında açıklamalarda bulunan dizi yönetmeni Matt Shakman, bu yıl ejderhaların Boeing 747 boyutlarında olacağını belirtti. Peki bu hangi anlama gelecek? Yeni sezonda ejderhalar 70 metre uzunluğunda ve 9 metre ateş püskürtme özelliğine sahip olabilecek. Daenerys’in Westeros’u ele geçirmesi ile birlikte kartlarının güçleneği rahatlıkça belirtebiliriz. Ejderhaların gelişimi, diziye nasıl bir yön vereceği bilinmez ama Cersei ya da Jon Snow’un ellerini nasıl güçleneceğini 16 Temmuz 2017 tarihinde görebileceğiz.

7. Sezon 7, 8. Sezon 8 Bölüm’den Oluşacak

16 Temmuz 2017’de önceki sezonlarda olduğu gibi 10 bölümden değil, 7 bölümden oluşacağı açıklanan dizi, senarist David Benioff’un final sezonu 8. sezonun ise 8 bölümden oluşacağını belirtti. Ayrıca yeni sezonda şarkıcı Ed Sheeran’ın rol alacağını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir