Kapat

Genius 2. Sezon Haberleri

Genius 2. Sezon Haberleri
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Genius 2. Sezon Haberleri

Genius 2. Sezon Haberleri. Genius; her ne kadar ABD yapımı olup National Geographic kanalında yayınlanan biri dizi olsa da tüm dünyayı etkisi altına almayı başardı. Titiz bir çalışma sonucu oluşturulan Genius dizisinin 1. sezonunda Albert Einstein‘ın hayatı konu edilmişti. Ve son bölümü olan Genius 10. Bölüm 27 Haziran 2017 günü yayınlanmıştı.

Genius kelimesi Türkçede ‘farklı düşünce yapısına sahip olan, dahi’ anlamlarda tercüme edilebilir. Dizi tam da isminin izinden giderek her sezon farklı bir dâhinin hayatını ele almaya karar verdi. İlk sezonda dünyaca ünlü fizikçi Albert Einstein’ın hayatı işlenirken bu sezon sanat alanından bir ünlü seçilmiştir. Genius 2. Sezon sanat tarihine ismini altın harfler ile kazımış olan dünyaca ünlü ressam Pablo Picasso‘nun hayat hikâyesini ile takipçilerine merhaba diyecek. Picasso’yu canlandıracak olan oyuncunun ise Antonio Banderas olacağı kesinleşti.

Antonio Banderas

Antonio Banderas

Antonio Banderas ve Polo Picasso Arasındaki Ortak Nokta

Yeni sezonun başrol oyuncusu olarak seçilen ünlü oyuncu, Polo Picasso’nun da İspanyalı olduğuna dikkat çekti. Kendisi gibi İspanya’nın Malaga eyaletinde dünyaya gelen ünlü ressam Antonio Banderas’a büyük saygısının olduğunu ve hayatının uzun zamandır ilgisini çektiğini açıkladı. Dünyanın en yenilikçi ressamlarından birinin hayatını canlandıracağı için ve ayrıca National Geographic, Brian, Ron, Ken ve Genius ekibiyle birlikte çalışacağı için çok heyecanlı olduğunu bildirdi.

Dünya çapında izleyici sayısının 45 milyonu geçtiği Genius 1. Sezon dizinin 2. Sezonunda da aynı yüksek performansın olacağı kesin. İzleyici kitlesi belki de çok daha fazla sayılara ulaşacak.

National Geographic Genel Müdür Yardımcının Yorumları

National Geographic kanalının genel müdürü Antonio Banderas’ı başrol oyuncuğu olarak seçtiklerinden dolayı çok memnun olduklarını açıkladı. Canlandırdığı Pablo Picasso ile sadece tek ortak noktalarının aynı yerde doğmuş olduklarının olmadığını vurguladı. Ayrıca her ikisinin de karizmatik bir görünüme ve tutkulu bir yapıya sahip olduklarını bildirdi. En güzel yanının ise ünlü oyuncunun rolünün hakkını verebilmek için kendi başına birçok çalışmalar yürütmesinin olduğu söyleyerek, oyuncu seçiminden çok memnun olduklarını dile getirdi.

Dizinin 2. sezonunda da yazarlığı Ken Biller üstenecek. Ve Genius dizisinin 2. Sezonu için 2018 yılında yayına gireceği söyleniyor. Meraklılarına buradan duyurulur.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir