Kapat

Gotham Oyuncular ve Konusu

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Gotham, Batman filmlerinden de aşina olduğumuz komiser James Gordon ve Gotham’a kabus gibi çökmüş olan çetelerin kapışmasını anlatan bir dizi. Ne kadar Batman filmlerinden tanıyoruz desek de, dizinin anlatıldığı zamanlar Batman’in henüz piyasada olmadığı zamanlara denk gelmekte. Ancak Batman’in doğuşuna neden olan olaylar serisi dizide anlatılıyor.

Her bölümde ayrı bir heyecan ve aksiyon yaşatan bu dizide, her bölüm bir önceki bölümü destekler nitelikte devam ediyor. Gotham’ın Batman filmlerinden bildiğimiz kötü haline nasıl geldiği her bölümde ince elenip sık dokunmuş. Özellikle çetelerin yarattığı sorunlar, şehirdeki panik havası oldukça iyi işlenmiş. Usta oyuncu kadrosu ile birlikte reytinlerde de artış sağlayan dizi, polisiye tarzı dizi seven insanlar için biçilmiş kaftan niteliğinde.

Dizi kalabalığından bıkan ve kendini aksiyonun, ince detaylı sahnelerin arasına bırakmak isteyen izleyicilerin zevkle izleyeceği bu dizi, Batman filmini izlemiş olup da olayların başlangıcını bilmeyenlerin aydınlanmasına yardımcı olacaktır. Siz de Batmanciyseniz ve Batman’i ortaya çıkaran olaylarını öğrenmek istiyorsanız, diziyi izleyebilirsiniz.

Gotham Oyuncuları

Camren Bicondova, Sara Paxton, Donal Logue, Jada Pinkett, Ben McKenzie, Sean Pertwee, Erin Richards, Robin Taylor, David Mazouz, Zabryna Guevara, William Richards

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir