Kapat

Hayat Bazen Tatlıdır 19. Bölüm İncelemesi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Hayat Bazen Tatlıdır, Ali Gündoğdu imzalı ve Süreç Film yapımıyla beraber Birce Akalay, Ufuk Özkan, Görkem Aslan’ın başrollerini paylaştığı, Gani Müjde’nin senaristliğini sürdürdüğü ve yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı televizyon dizisi olarak karşımıza çıkıyor. 5 Mart Pazar günü özetiyle Star TV ekranlarında olan dizi, birçok şeyi açığa çıkarıyor!

Hayat Bazen Tatlıdır 19. Bölüm

Koray, Cerrah’ın sırrını açığa çıkarır.

Sevda hastaneye kaldırılır ve herkesin endişe içine düşmesiyle beraber Sevda’nın iyi olduğu haberini beklerken, Koray’dan Sevda’ya ilan-ı aşk gelecektir! Cerrah, Sevda’nın başına gelen kazayla beraber Koray ile ilgisi olduğunu öğrenir ve Asya ve Locko’nun Abidin’e oynadıkları oyunun umulmadığı bir biçimde sona erdiği gözükür. Hayat, öğrencilerine şiiri sevdirmesinin kolay bir yolunu buldurur.

Birtanem’in düğün ile ilgili Şerif’ten istediği yeni fikir, Şerif’i darmadağın eder. Hayat ve Cerrah cephesi ise son derece mutlu gözükürken, Koray’ın geçmişe dair Cerrah’ın Hayat’tan sakladığı ipuçlarını öğrenir.

Hayat Bazen Tatlıdır son bölüm 5 Mart Pazar günü 20.00’da naklen yayınlanacak. Reytingleri yükselişte olan dizi, son bölümüyle herkesi heyecanlandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir