Kapat

HBO Kanalı Game of Thrones 8. Sezonu için Aktörlerini Arıyor

HBO Kanalı Game of Thrones 8. Sezonu için Aktörlerini Arıyor
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

ABD’nin önde gelen, paralı televizyon kanal gruplarından olan HBO, Game of Thrones 8. sezonu için son iki aktörünü arıyor. Çekimleri Ekim ayında başlanacak olan dünyaca ünlü dizinin 8.sezonu için geriye sadece iki aktörün temini kaldı. Bu iki aktörün ikisi de küçük çocuklardan seçilecek. Biri kız diğeri ise erkek olan iki minik aktörden beklenen özellikleri işe aşağıda sizleri için listeledik.

1.Kuzeyli Bir Kız Çocuğu:

Kuzeyli Bir Kız Çocuğu

Kuzeyli Bir Kız Çocuğu

8-10 yaş aralığında seçilecek olan kız çocuğunun dizi içerisindeki karakteristik özellikleri şu şekilde. Askeri disiplinin hakim olduğu bir ailede yetişmiş, saflık ve dürüstlük özelliklerine sahip olacak. Kıvrak zekası ile dizi içerisinde tanınacak. Güçlü yapısı ve zekiliğinin yanı sıra saf ve dürüst duruşu da sergileyebilecek aktörler arasından seçilecek.

2.Mücadeleci Bir Erkek Çocuğu:

8 ile 12 yaş aralığına sahip olacak bu erkek çocuk karakteri ise mücadeleci bir yapıya sahip olmak zorunda. Yıllardır dünyada yer edinebilmek için vermiş olduğu savaşlardan dolayı güçlü bir yapıya sahip olması gerekiyor. Game of Thrones dizi konusu gereği fakirlikten gelmesi sebebi ile zayıf ancak mücadele ile geçirdiği hayatı sebebi ile de fit bir görünüme sahip olması bekleniyor. Seçilecek olan bu erkek çocuk karakteri ekranlarda birden çok kez yer alacak. Bu sebeple sahnelerdeki eforunun çok yüksek olması bekleniyor. Her yönden tecrübeli olması ve çekimlerde zorluk çıkarmaması gerekiyor. Bu sebeple rolünün oldukça güç ve zorlu olacağı aşikar.

Dizinin geçmişine baktığımızda mükemmel çocuk oyuncular bulma konusunda oldukça başarılılar. Örneğin Sezon 7 öncesi oyuncu seçimlerine dönelim. Alys Karstark ve Ned Umber bu konuya çok güzel bir örnek olacaktır. Mükemmel bir uyum içerisinde karakterler belirlenmişti. Cast seçimlerinde her zaman yüksek başarı gösterilen dizinin Game of Thrones 8. Sezon oyuncuları konusunda da aynı başarıyı göstereceğine inanıyoruz. Çocuk oyuncuları da bu beklentilerin içerisinde kalıyor.

Dizinin son sezon hazırlıklarından önce cast seçimleri konusunda yapılan bu çağrı birçok kişinin şimdiden yeni umudu oldu. Son şans olarak fırsatları yakalamak isteyen birçok ülke çocukları için başvurularda bulunuyor.

“HBO Kanalı Game of Thrones 8. Sezonu için Aktörlerini Arıyor” üzerine 1 yorum

  1. İsimsiz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir