Kapat

Julia Roberts’ın Yeni Dizisi “Homecoming”

Anasayfa
Yabancı Diziler Julia Roberts’ın Yeni Dizisi “Homecoming”
homecoming dizisi
[Toplam:11    Ortalama:3.6/5]

Julia Roberts hayranlarının merakla beklediği Homecoming dizisi yayınlanmaya başladı. Bu yazımızda konusu, oyuncuları, fragmanları ve ne zaman çıktığı gibi detayları sizinle paylaşacağız.

homecoming dizi konusu

Öncelikle ilk bölümü 2 Kasım 2018 tarihinde yayınlanan Homecoming yönetmeni Sam Esmail’dir. Kendisi Mr. Robot dizisinin de yönetmeni ve yazarlarından biri olarak biliniyor. İlk bölümü 26 dakika süren dizi dram ve gerilim şeklinde kategorize edilmiş, aslında dizi sevenler bu tarz kısa süreli dizilerin komedi yapımları olmasına alışkındır diyebiliriz.

Ben de açıkcası en azından ilk bölümün daha uzun olmasını beklerdim ancak vardır illa ki bir bildikleri deyip yazımıza devam edelim.

Homecoming Dizisi Konusu

Homecoming dizisi konu itibariyle gizli bir devlet tesisinde yaşanan olaylar ve burada çalışan insanların kendi hayatları, ilişkilerini anlatan psikolojik gerilim dizisi diyebiliriz. Julia Roberts bu yapımda Heidi isimli karakteri canlandırıyor.

Dizide Heidi Homecoming isimli psikolojik destek merkezinin sosyal yardım çalışanı ve genellikle askerlerin sivil hayata geçiş kısmında yardım ediyormuş. Fakat bir süre sonra bu işinden ayrılıp annesiyle yaşamaya başlayan, garsonluk yaparak geçimini sağlamaya başlamış. Bu durumu öğrenen savunma bakanlığı müfettişi Heidi’ye neden Homecoming tesislerinden ayrıldığı hakkında sorular sormaktadır.

Daha fazla detay vermektense ilk bölüm zaten yarım saat bile sürmüyor arkadaşlar. Konuyu daha fazla detaylandırıp spoiler vermek istemiyorum, yazıyı okuyup sonrasında merakla takip edecek kişiler vardır. İlk bölümü izleyip fikir edinebilirsiniz.

Homecoming Oyuncuları

Oyuncular kısmına gelirsek dizinin başrolü Julia Roberts olarak karşımıza çıkıyor. Açıkcası birçok kişi de bu ismin hatrına diziye ilgi gösteriyor. Diğer tüm oyunculara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

homecoming oyuncuları

Dizinin resmi twitter hesabı ise HomecomingTV, şu an için 2000 civarında takipçisi var. Siz de profili takip ederek dizinin ilk takipçilerinden olabilirsiniz. Homecoming dizisi şuanda ülkemize yeni giriş yapan Amazon platformu üzerinden yayınlanmaktadır. Belki ilerki zamanlarda Türkçe dublaj seçeneğiyle de izleme fırsatı yakalayabiliriz.

Homecoming Fragmanı

Sizler için fragmanını da hemen yukarıya ekledim. Son olarak videonun yorumlarında Mr. Robot’un yerine Julia’yı geçirmişler gibi yorumlar beğenilmiş ancak sanırım yönetmenin çekim teknikleri vs. eleştirilmiş. Konu itibariyle Homecoming çok daha farklı şekilde karşımıza çıkıyor.

Yazımızda kısaca Homecoming dizi konusu, oyuncular ve fragmanı gibi detayları paylaşmak istedim. Siz de dizi hakkındaki yorumlarınızı hemen alt bölümde bulunan kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz. Bir dahaki yazımızda görüşmek üzere.

“Julia Roberts’ın Yeni Dizisi “Homecoming”” üzerine 11 yorum

 1. Başak says:
  • Chuck says:
 2. elif says:
 3. adnan says:
 4. melodi says:
 5. Recep says:
 6. Metin says:
 7. Veliye says:
 8. emine says:
 9. Meral says:
 10. Sinan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir