Kapat

İçerde Finaliyle En Çok İzlenen Dizi Oldu!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dün akşam ekranlara gelen iddialı yapımlar sezon finalleri ve finalleriyle ekranlara geldi. 19 Haziran Pazartesi yayınlanan yapımlar arasında en çok izlenen dizi İçerde oldu.

Başrollerinden Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı İçerde dün akşam 39. bölümüyle ekranlara veda etti. Dün ekranlara veda eden İçerde’nin finali tüm reyting gruplarında 1. sırada yer alarak reyting listesinin en çok izlenen dizisi oldu.

İçerde’nin 39. bölüm final bölümü total reyting grubunda 8.76 reyting ve %22.26 izlenme payıyla tüm kişilerde en çok izlenen dizi oldu. AB ve ABC+ reyting gruplarında da en çok izlenen dizi olan İçerde AB grubunda 11.87 reyting, ABC+ grubunda 10.99 reyting aldı.

Dün akşam ekranlara gelen Söz ve İsimsizler dizisi de sezon finalleriyle ekranlara geldi.

Star TV’de ekranalara gelen Söz dizisi Pazartesi akşamının en çok izlenen ikinci dizisi oldu. AB, ABC+ ve Total reyting gruplarında en çok izlenen ikinci dizi olan Söz dizisi yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Söz total grubunda 8.34 reyting, AB grubunda 6.23 reyting ve ABC+ grubunda 7.13 reyting ile en çok izlenen ikinci dizi olarak günü bitirdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan İsimsizler dizisi AB grubunda 3.73 reyting ile AB’de yedinci sırada yer aldı. Total grubunda ise 3.33 reyting ile 13. sırada yer aldı. ABC+ reyting grubunda ise 4.02 reyting ile ABC+ reyting grubunu altıncı sırada yer aldı.

TV8 ekranların en çok izlenen yapımlarından olan Survivor ise total grubunda 5.35 reyting ile total’in en çok izlenen 3. yapımı olarak yer aldı. AB grubunda 4.44 reyting alarak AB grubunda ise dördüncü sırada yer aldı. ABC+ reyting grubunda ise 5.04 reyting ile dördüncü olarak yer aldı.

İçerde’nin finali hem reyting listesinde en çok izlenen yapım olurken hem de sosyal medya üzerinde en çok konuşulan dizi oldu dün akşam. İçerde’nin Gala’sı başladıktan sonra farklı etiketlerde dünya gündeminden düşmeyen dizi için bir çok kez tweet atıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir