Kapat

İçerde Yine Pazartesi’nin Lideri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yayınlandığı ilk günden beri reyting sıralamasından inmeyen İçerde reyting sıralamasında 1 haftalık aranın ardından yine liderlik koltuğuna oturdu.

Pazartesi akşamları ekranlara gelen diziler arasında kıyasıya rekabet sürüyor. İçerde, Kırgın Çiçekler, Söz, İsimsizler gibi başarılı yapımların ekranlara geldiği Pazartesi akşamında kıyasıya rekabet sürüyor.

Geçtiğimiz hafta total grubunda liderliği Söz dizisine kaptıran İçerde bu hafta burun farkıyla liderlik koltuğuna tekrar geçti. Tüm reyting gruplarında birinci sırada yer alarak liderlik koltuğunda yer alan dizinin aldığı reyting oranları;

İçerde 31. bölümü total reyting grubunda 8.02 reyting ve %17.68 izlenme payıyla totalin lideri oldu. Dizi Ab reyting grubunda ise 10.88 reyting ve %24.68 reyting oranıyla yine lider grubunda bitirdi. ABC grubunda ise dizi 10.08 reyting oranı ve %21.46 izlenme payıyla ABC grubunda ise yine lider olarak bitirdi.

Dün akşam ekrana gelen İçerde’nin bölümünde yine heyecan doruktaydı. Melek’in ölümüyle dün akşam İçerde izleyenleri büyük bir kayıp yaşadı. Mert’in de Celal’in adamı olduğu sonunda ortaya çıktı. Melek’in ölümünden sonra Sarp ve Mert’in kardeş olduğu nasıl ortaya çıkacak?

İçerde yeni bölümleriyle Pazartesi akşamları Show Tv ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir