Kapat

İkisini de Sevdim’in Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Atv ekranlarında yayınlanacak olan İkisini de Sevdim dizisinin yapımcılığını Türker İnanoğlu yaparken, Erler Film tarafından ekranlara gelecek olan dizinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde ekranlara geldi.

Yakında atv ekranlarında yayınlanacak olan İkisini de Sevdim dizisinin senaryosunu Özlem Atasoy ve Muharrem Buhara kaleme alıyor. Dizinin görüntü yönetmenliğini Çetin Çavan yaparken sanat yönetmenliği ise Aylin Aday yapıyor.

İkisini de Sevdim dizisinin oyuncu kadrosunda Amine Gülşe, Ayşegül İşsever, Burak Serdar Şanal, Hande Kaptan, Oktay Gürsoy, Mehmet Mehmedof, Dilek Güven, Ecem Çalık, Berrin Arısoy, Volkan Ünal, Murat Göksu, Boran Bağcı, Elif Erdal, Zafer Altun, Sinem Çakıroğlu yer alıyor.

İkisini de Sevdim’in konusu;

Dizinin ana karakterlerinden Amine Gülşe’nin canlandırdığı Suna karakteri gazetecilik yapan genç bir gazetecidir. Mesleğinde yükselmek isteyen Suna’nın nişanlısı Hasan ise paranın peşinde koşan bir gençtir. Suna gazetecilik mesleğinde yükselmek için Karacabey ailesinin büyük oğullarının kirli işlere karıştığının haberini alarak bu zengin ve ünlü ailenin peşine düşer. Suna, Hasan ile ailenin şımarık kızı Ezra’nın yollarının kesiştiğini fark eder. Karacabeylerin dürüst, legal işler yapmaya çalışan oğlu Murat’ın genç gazeteci Suna ile kendini karşı karşıya gelecek bir şekilde bulur. Ferhat ise her zaman Suna’yı bir tehdit olarak görecektir. Demir Bey bu gidişe bir dur demek için oldukça sert davranışlar sergileyecektir. Uğur Hanım ve Afet Hanım iki kardeş arasında devamlı kalacak olan bu kadınları neler bekliyor. Murat, Suna ve Hasan arasında gerçekleşecek olan bu bağ, aşk üçgeni ve entrika bizi peşinde sürükleyecek.

İkisini de Sevdim yakında Atv ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir