Kapat

İngiliz Kanalından İki Yeni Drama Dizisi Müjdesi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İngiliz kanalı olan BBC’nin yayınladıkları duyuruda iki yeni drama dizisi hakkında haberler paylaşıldı. Duyuruda yer alan dizilerden ilki, Sarah Lotz tarafından yazılmakta olan uçak kazalar ele alınmıştır. Dizide dört ayrı ülkede aynı gün içerisinde gerçekleşen uçak kazalarından, kurtulmayı başaran dört çocuğun başından geçen olaylar anlatılacak.

Daha önceki yıllarda yer alan The three üçlemesi üzerinden uyarlanacak olan dizi, daha önce yazmış olduğu senaryolar üzerinden çeşitli ödülleri kazanmış olan Peter Straughan tarafından televizyona uyarlanacak. Kanal tarafından yapılan açıklamaya göre, dizinin 8 bölümden oluşması bekleniyor.

Yapılan açıklamada yer alan bir diğer dizinin yönetmen koltuğunda ise Tom Shankland oturmaktadır. Bahsedilen dizide Fransız uyruklu Charles Sobhraj adlı seri katilin gerçek hikâyesi anlatılacaktır. Sobhraj adlı seri katil, 20. Yüzyılda yakalanması en zor suçlulardan birisi ve yakalana kadar İnterpol’ün en çok arananlar listesinde yer alıyordu. İngiliz kanalı tarafından yayınlanacak olan diziler, şimdiden çoğu izleyici tarafından heyecanla beklenmekte ve takip edilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir