Kapat

Kahramanlarını Acımasızca Öldüren 3 Dizi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu yazımızda, kahramanlarını amansızca öldüren ve bizim Türk dizilerinde pek rastlayamayacağımız bir çalışmaya örnek vereceğiz. Ekranda severek izlediğimiz dizilerin kahramanlarının ölmesini hiç istemiyoruz. Mesela Türkiye’de o kadar üzülüyoruz ki mevlid okutuyor, helva kavuruyor, isimlerine sanal mezar bile yaptırıyoruz. İşin esprili hali bir yana, gelin bakalım kahramanlarını acımasızca öldüren diziler hangileriymiş.

1-Game of Thrones: Bu dizinin yazarı George R.R. Martin ve senaristleri David Benioff ile Dan Weiss resmen seri katil. Sadece isimleri olan karakterlerden ölenlerin sayısı 7. sezon öncesinde 196 idi. Bu sezonda da yitirdiğimiz karakterler oldu ama spoiler açısından isimlerini anmıyorum.

2-Vikings: Ekrana gelecek 5. sezonuyla final yapacak olan dizi, aslında kökeni tarihe dayandığından kim ölecek, kim kalacak aşağı yukarı bilsek dahi yine de gönlümüz elvermiyor.

3-House of Cards: Çok eski tarihlerden ve olmayan coğrafyalardan günümüze, entrikanın kol gezdiği Beyaz Saray duvarlarının arasına geçelim.

Bu şekilde bir liste yapabiliriz 3 numara olarak. Daha da detaylı bir liste ile karşınıza çıkacağız yakın zamanda değerli okurlarımız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir