Kapat

Kalp atışı dizisi oyuncuları, Seda akman kimdir?

seda akman kimdir
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kalp atışı dizisi daha önceden televizyon dünyasında görmeye alışık olduğumuz Doktorlar dizisinin günümüzdeki uyarlaması olarak piyasaya çıktı. İlk çıktığı andan itibaren ülkemiz genelinde birçok kişi tarafından izlendi ve en çok izlenen dizileri sıralamasında da hızlı bir şekilde zirveye tırmanmaya devam ediyor. Dizinin ana karakterlerinden bir tanesi ise Seda Akman olarak karşımıza çıkıyor.

Peki Seda Akman kimdir?

13 Ocak 1978 yılında Kütahya’da dünyaya gelmiş olan Seda Akman Ankara'da bulunmakta olan Özel Bilkent Üniversitesi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır. Mezun olduktan sonra aynı yıl içerisinde Kanal 6 olarak yayın hayatına devam eden televizyonda çeşitli programları sunuculuğu görevi ile karşımıza çıktı. Daha sonra gün geçtikçe çok daha bilindik kanallarda müzik sunuculuğu gibi çeşitli görevler yapmaya başladı. Fiziksel görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken Seda Akman kısa süre içerisinde dizi sektörü içerisinde yer almaya başladı ve ilk çalışması olarak Ölümsüz Aşk ile televizyon karşısına çıktı.

Daha sonra sırayla Bir İstanbul Masalı, Kanlı Düğün, Emret Komutanım, Annem, Mükemmel Çift ve Behzat Ç gibi televizyonda görmeye alışık olduğumuz projelerde yer aldı. Fiziksel güzelliği ve aynı zamanda sahip olduğu başarılı oyunculuk yeteneği sayesinde kısa süre içerisinde yıldızı parlamış olan Seda Akman günümüzde yeni projelerde yer almaya devam ediyor. Kalp atışı dizisi de son zamanlarda Seda Akman’ın görev aldığı televizyon yapımlarından bir tanesi. Eğer siz de Seda Akman tarafından ortaya koyulan oyunculuk kalitesini görmek istiyoruz aynı zamanda kaliteli bir dizi izlemek istiyorsanız mutlaka kalp atışı dizisini tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda Seda Akman’a da oyunculuk hayatında başarılar diler ve kısa süre içerisinde birçok farklı projede yer almasını beklediğimizi belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir