Kapat

Kalp Atışı’nın Başlama Tarihi Belli Oldu!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yaz aylarında Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kalp Atışı dizisinin yayınlanma tarihi belli oldu. Kalp Atışı’nın 1. bölümü ne zaman başlayacak? Kalp Atışı dizisi hangi güller yayınlanacak? Bu soruların yanıtını yazının devamında bulabilirsiniz.
Kalp Atışı dizisinde başrollerde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel yer alıyor. Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi başarılı oyuncu kadrosuyla yazın ekranlara gelecek olan iddaalı diziler arasında yer alıyor.
Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Perşembe akşamları ekranlara gelecek. Perşembe günleri yayınlanacak olan Kalp Atışı dizisinin ilk bölümü 29 Haziran Perşembe akşamı ekranlara gelecek.
Kalp Atışı dizisinde hayata yenik başlayan Eylül karakterinin hikayesi konu edinecek. Eylül karakterini Öykü Karayel canlandıracak. Gökhan Alkan ise dizide Ali Asaf Denizoğlu karakterini canlandırıyor.
Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Ege Kökenli, Fatih Dönmez, Ali Burak Ceylan, Barış Aytaç, Hakan Gerçek, Metin Çoşkun, Hasan Şahintürk, Devrim Atmaca, Başar Doğusoy, Selahattin Paşalı, Ceylan Ceylan Vedat Erincin, Burcu Türünz ve Erdem Kaynarca yer alıyor.
Kalp Atışı dizisinin yönetmenlik koltuğunda Yusuf Pirhasan yaparken, dizisinin senaryosu ise geniş bir senarist ekibi tarafından yazılıyor. Senaryoyu yazanlar Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Eda Tezcan, Melis Veziroğlu Yılmaz ve Zafer Özer Çetinel senaryo kadrosunda yer alan isimler.
Kalp Atışı dizisinin yapımcılığını MF yapım yapıyor. Kalp Atışı dizisinin yayınlanan fragmanları büyük ilgi gördü. Dizinin konusuna gelince; Lise öğrencisi Eylül’ün, Ali Asaf’la tanıştıktan sonra kendisine yol gösteren Ali Asaf ile olan çatışmalarını, aralarında oluşan o özel duygunun ekrana yansıtılması ekranda büyük beğeni toplayacak.
Kalp Atışı tanıtımlarında yer alan Gökhan Alkan’ın canlandırdığı Ali Asaf’ın “Aşk yarasının getirdiği delilik aşık bir beynin kanıtıdır. Bense kendimi hep bu delilikten korumaya çalıştım ve onu kaybettim” söylediği sözler dikkatleri çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir