Kapat

Kara Yazı’nın Günü Değişti!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz haftalarda başlayan Kara Yazı dizisinde gün değişikliğine gidildi. Salı günleri ekranlara gelen dizi bundan sonra yeni gününde yayınlanacak.

Yapımcılığını Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın birlikte yaptığı Kara Yazı’nın oyuncu kadrosunda başarılı isimler yer alıyor. Zeynep Çamcı, Emre Kınay, Ushan Çakır, Haluk Bilginer, Burak Çelik ve Gülper Özdemir ve bir çok başarılı oyuncunun yer aldığı dizi ekranlara gelecek diye Hayat Şarkısı Salı’dan Cumartesi gününe alınmıştı. Salı günleri yayınlanan Kara Yazı beklenilen reytingi Salı gününde elde edemedi. Dizinin 4. bölümü yeni gününde ekranlara gelecek.

Kara Yazı bundan sonra Salı günleri değil, Pazar akşamları ekranlara gelecek. Dizinin 4. bölümü 23 Nisan Pazar akşamı izleyenlerle buluşacak.

Kara Yazı’nın senaryosunu yapımcılığını da yapan Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Neslihan Yeşilyurt yer alıyor.

Kara Yazı’nın Pazar akşamları nasıl bir reyting alacağı merak konusu. Dizinin karşısında Fox TV’de ekranlara gelen Savaşçı dizisi karşısında nasıl bir reyting oranı alacak bekleyip göreceğiz

4. bölümüyle ekranlara gelecek olan Kara Yazı’nın 4. bölümünde olacak ise; Yaren’i bir anda öpen Mehmet, Yaren’den nasıl bir tavır görecek. Mehmet kendini doğru bir şekilde ifade edebilecek mi? Yaren’i öpmesi Mehmet pahalıya patlayacak gibi. Mehmet’e tokat atan Yaren hızla uzaklaşmaya kalksa da Mehmet onu kaçırmakta çözümü bulacak gibi. Kendisinden kaçamayacağı bir yere götürür. Bundan sonra peki Yaren ve Mehmet arasında neler olacak?

Kara Yazı’nın merakla beklenen 4. bölümü 23 Nisan Pazar akşamı Kanal D ekranlarında.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir