Kapat

Kaybolan Çiçekler İnci Ertuğrul Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Anasayfa
Haber Kaybolan Çiçekler İnci Ertuğrul Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?
Kaybolan Çiçekler İnci Ertuğrul
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox TV kanalının programlarından olan Kaybolan Çiçekler isimli yayının sunucusu olan İnci Ertuğrul son günlerde yaşı ile oldukça gündemde. Birçok kaynak 1956 Trabzon doğumlu olduğunu gösterse de kendisi 61 yaşında olduğunu kabul etmemektedir. Hatta sorulan soruya da oldukça karışık bir matematik hesabına dönüştürerek cevap vererek akılları iyice karıştırdı.

İnci Ertuğrul’un Sağlam Rakipleri

Televizyon ekranlarında yer aldığı alan içerisinde benzer programları ele aldığımızda oldukça sağlam rakiplerinin olduğunu söyleyebiliriz. Serap Peköz, Duygu Çuhadır bunlardan bazıları olup en büyük rakibinin ise Müge Anlı olduğunu söyleyebiliriz. Yıllardır kaybolan ve öldürülen kişileri, mağdurları ve bu konudaki davaları hukuki boyutta ele alıp sonuçlandıran Müge Anlı ile rakip olarak gündemde yerini alması işinin baya zor olacağını gösteriyor.

Kısaca Kaybolan Çiçekler Sunucusu İnci Ertuğrul

Kaybolan Çiçekler programının sunucusu İnci Ertuğrul aslında sektöre damdan düşen isimlerden değildir.  Kendisi Trabzon ilinin Akçaabat ilçesinde doğmuş olup; ilkokul, orta okul ve lise öğrenimini doğduğu ilde tamamlamıştır. Üniversiteyi ise Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin İktisadi Bilimleri Fakültesinde ve İşletme bölümünde tamamlamıştır. Ardından TRT spikerlik sınavına katılmış ve bu sınavda başarı sağlayarak spikerliğe ilk adımını atmıştır. Sunuculuk ve yapımcılık işlerinde çalışırken bir yandan da usta spikerlerden sunuculuk eğitimi almayı sürdürmüştür.

Türkiye Gazetesinde de yaklaşık 4 yıllık bir yazarlık deneyimi olmuştur. Yazarlık işleri ile birlikte birçok röportajlarda yer almıştır. Yazarlık çalışmalarından sonra ise ‘İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz isimli TV programındaki görevi ile sunuculuğa tekrar dönmüştür.

İnci Ertuğrul Evli mi? Çocukları Var mı?

Program sunucusu olan İnci Ertuğrul evlidir ve bir kız çocuk annesidir. İşte kızı ile birlikte görüntülendiği bir fotoğraf.

İnci Ertuğrul ve Kızı

İnci Ertuğrul ve Kızı

 

Asıl Konu: İnci Ertuğrul’un Yaşı

Son zamanların ünlü sunucularından olan İnci Ertuğrul’un yaşı hala tam olarak bilinmemektedir. Birçok kaynak 1956 doğumlu olduğunu ve dolayısı ile 61 yaşında olduğunu belirtse de kendisi bu yaşı kabul etmemektedir. Bu soruya verdiği cevap ise oldukça ilginçtir. Ekranda asla bugüne kadar fiziki anlamda yer almadığını ve bu sebeple de yaşının 40, 50 veya 60 olmasının kendisi için hiçbir şey değiştirmeyeceğini vurguladı. Ardından ise eğer kendisinin şu an 61 yaşında olmuş olsaydı annesinin onu 7 yaşında dünyaya getirmiş olması gerektiğini bildirdi. Biz bu matematik hesabını çözemedik. Çözebilenler lütfen yorumlarında yazsınlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir