Kapat

Kayıtdışı Dizisi Efsane Konusu ile Artık Bizlerle

Kayıtdışı Dizisi Efsane Konusu ile Artık Bizlerle
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kayıtdışı Dizisi Efsane Konusu ile Artık Bizlerle

Kayıtdışı Dizisi Efsane Konusu ile Artık Bizlerle.  Kayıtdışı dizisi başladı, başlayacak derken artık beklenen an geldi çattı. İlk yayın tarihi 18 Ekim ve 2 gün sonra efsane dizi konusu ile birlikte Kayıtdışı ekranlarda olacak.

Kayıtdışı ile İlgili Bugüne Kadar Neler Yayınlandı?

Efsane dizinin ilk bölümünü izlemeden önce bugüne kadar dizi hakkında neler yayınlandı bir derleyelim ve hepsini gözden geçirelim istedik.

Kayıtdışı Dizi Çekimlerinden Bir Sahne

Kayıtdışı Dizi Çekimlerinden Bir Sahne

İşte Kayıtdışı İlk Tanıtımı:

Kayıtdışı Dizisi İlk Fragmanı:

Kayıtdışı 1. Bölüm 2. Fragmanı:

Tüm tanıtım ve fragmanlardan görüldüğü üzere sahneler çok kaliteli ve farklı bir havada yürütülüyor. İçinde aşk konusunun da geçeceği dizinin içerisinde silahlar konuşacak, suçlular ve istihbarat arasındaki gergin anlar sahnelere taşınacak. Konunun aksiyon ağırlıklı olarak işleneceği dizi de aşk da elbet olacak!

Kayıtdışı Dizi Konusu

Kayıtdışı dizi konusu hepimizin bildiği ve uzun zamandır konuşulduğu gibi Erkan Petekkaya üzerinde şekillenecek. Erkan Petekkaya dizide bir istihbarat ajanı olacak ve bir suç şebekesini çökeltmekle görevlendirilecek.

Bahar Şahin ise dizinin akıllı ve güzel kızı olarak rol alacak. İnci isimli güzel ve akıllı kız, yakışıklı ajanımızın aklını başından alacak gibi görünüyor.

Dizinin özgür ruhlu, sınırları asla tanımayan, maceraperest doktoru ise Songül Ödem olacak.

Songül Öden

Songül Öden

Güzel, anlayışlı ve zekiliği ile birlikte yardımseverliği ile bilinecek karakterimiz ise Dolunay Soysert olacak. Dizide canlandıracağı karakter ise ‘Esra’ ismi ile karşımıza gelecek.

Esra, Ali Kemal'i Yakından Tanıyor.

Esra, Ali Kemal’i Yakından Tanıyor.

Saflığı, yardımseverliği ve anlayışlı tutumu ile acaba yakışıklı ajanımızın aklını bu karakter mi alacak?  Çünkü kendini Ali Kemal’e adayan Esra, ajanı çok iyi ve çok yakından tanıyor.

Çok farklı bir konuda ve çok farklı ortamlarda çekimleri ile birlikte karşımıza çıkacak olan dizi hepimiz için merak konusu.

Kayıtdışı Dizisi Sorularının Cevabı 18 Ekim’de

Aklımızdaki sorulara net cevap almak için 18 Ekim’i bekleyeceğiz. 2 gün sonrasında yayınlanacak olan Kayıtdışı 1. Bölüm sonrasında taşlar oturacaktır. İlk bölüm ise FOX TV kanalında 18 Ekim 2017 Pazartesi, akşam saat 20.00’de bizlerle olacak. Uluslararası bağlantıları olan bir ajanın sırlarla dolu yaşamı ve hayatına eklenen aşk sahneleri çoğumuzun beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Kaçırmayın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir