Kapat

Kayıtdışı’nın Başlama Tarihi Belli Oldu

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox Tv ekranlarında bu sezon yayınlanacak olan Kayıtdışı dizisinin başlama tarihi belli oldu. Kayıtdışı dizisinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Dolunay Soysert ve Songül Öden yer alıyor. Kayıtdışı dizisinin yayın tarihi Pazartesi olarak belirlendi.

Kayıtdışı dizisi ilk bölümüyle 18 Eylül Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. Kayıtdışı‘nın Pazartesi günü güçlü rakipleri var. Geçtiğimiz sezon ekranlara gelen Söz dizisi yayınlandığı ilk günden beri reytinglerde birinci sırada yer alıyor. Kanal D ekranlarında İsimsizler yer alırken, ATV’de de Kırgın Çiçekler yayınlanıyor aynı gün. Kayıtdışı güçlü rakipleri karşısında nasıl bir reyting alacak!

Kayıtdışı dizisinin senaryosunu Caner Güler ve Şahin Altuğ kaleme alıyor. Dizinin yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesinde yer alan Karga Seven Pictures yapıyor. Kayıtdışı’nın yönetmenlik koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor.

Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı karakter, uluslarası bağlantıları olan bir suç çetesini çökertmekle görevlendirilmiş ihtihbarat ajanı.

Erkan Petekkaya yeni dizisi için “Yeni bir heyecan, yeni bir hikaye ve muhteşem bir kadro. Büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla izleyici karşısına çıkacağımız günü bekliyoruz. Yılın en iddialı işlerinden bir tanesi olacak.” diyerek heyecanını paylaştı.

Songül Öden’in canlandırdığı karakter ise sınır tanımayan, maceraperet, özgür ruhlu bir doktor.

Dolunay Soysert’in canlandırdığı Esra karakteri ise yardımsever, anlayışlı ve güzel bir karakter olarak ekranda izleyici ile buluşacak. Dolunay Soysert “Hikayemiz için büyük heyecan duyuyorum umarım izleyiciyede aynı hissiyat geçer.”

Kayıtdışı dizisi ne zaman başlayacak?

Kayıtdışı ilk bölümüyle 18 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00’de Fox TV’de izleyici karşısına geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir