Kapat

Kıyamet Yakındır Filmi Konusu ve Oyuncuları

Kıyamet yakındır
[Toplam:3    Ortalama:4.7/5]

Kıyamet Yakındır filminin Netflix tarafından The Decline olarak lanse edildiğinin altını çizelim. Yeni eklenen filmler arasında, özellikle sürükleyici yapımları sevenlerin ilgisini çekecek bir filmdir. Kanada ve Fransa ortak yapımı filmin orijinal ismi ise Jusqu’au Declin olarak görülüyor. Gerilim türünde olan filmin yönetmenliği Patrice Laliberte tarafından üstlenilmiş. Dolayısıyla seyir zevki yüksek bir yapım olarak senaryosunda da Nicolas Krief ve Charles Dionne’ye eşlik ediyor.

Kıyamet Yakındır Filmi Konusu

Kıyamet Yakındır konu itibariyle ismiyle özdeşleşen bir yapıya sahip. Özellikle kıyamet odaklı hikâyelere, komplo teorilerine ve fikirler meraklı olan herkesin dikkatini çekecektir. Film bir grup insanın başına gelen yıkımı konu alıyor.

kıyamet yakındır konusu

Filmde ıssız bir bölgede farklı bir eğitim kampı kurulmuştur. Bu kampa Antonie ve Alain katılırlar ve yanlarında da kalabalık bir insan topluluğu vardır. Herkesin amacı ise olası bir kıyamet senaryosunda hayatta kalabilmeyi başarmaktır. Zaten bu grubun amacının bu olduğunu vurgulayalım.

kıyamet yakındır filmi

Kıyamet Yakındır filminde tahmini olarak bir takım teorilere dair eğitimler verilir. Ancak bazı detaylar gözden kaçırılmıştır. Başlarına gelen yıkıcı bir olayın ardından ise grup tamamıyla şoka girer. Herkes panik halindedir ve pratikte son derece büyük bir sorun yaşadıklarının farkındadırlar. Sürükleyici etkisi ise burada ortaya çıkmaktadır.

Kıyamet Yakındır Oyuncuları

Kıyamet Yakındır oyuncu kadrosu filmin menşei sebebiyle Kanadalı isimlerden oluşuyor. Oyuncuların arasında Marc Beaupre, Marilyn Castonguay, Isabelle Giroux, Marc-Andre Grondin, Guillaume Cyr, Real Bosse, Marie-Evelyne Lessard, Juliette Maxyme Proulx ve Guillaume Laurin yer alıyor.

kıyamet yakındır oyuncuları

Karakter oyunculukları açısından tatmin edici performanslara rastlanabiliyor. Bilhassa Alain karakteriyle Real Bosse izleyicileri ve eleştirmenleri etkilemeyi başarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir