Kapat

Kızım Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Anasayfa
Yerli Dizi Konuları Kızım Dizisi Konusu ve Oyuncuları
kızım dizisi
[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]

Yeni yayın döneminde karşımıza çıkan Türk dizilerinden son günlerde en çok konuşulan açık ara “Kızım” dizisi diyebiliriz. İlk tanıtım videosu bile yayınlandığı andan itibaren 3-4 gün içerisinde 500.000 izlenme sayısını çoktan geçti. Peki Tv8 ekranlarında izleyeceğimiz Kızım dizisinin konusu nedir ve oyuncuları kimler diye merak edenlerdenseniz bu yazımız tam size göre!

kızım dizisi konusu

Kızım Dizisi Konusu Nedir?

İlk tanıtım videosundan anlayabileceğimiz kadarıyla Kızım dizisinde Öykü isimli bir kız çocuğunun başından geçen olayları anlatacağa benziyor. Tanıtımda annesinin telefon numarası istendiğinde utangaç bir biçimde annesinin olmadığını belirten Öykü, daha sonra babasının sorulmasıyla mutlu oluyor. Bu sahneden babasına çok bağlı bir kız olduğunu anlayabiliyoruz. İsminin geçmesi bile Öykü’nün yüzünde güller açmasını sağladı.

Hemen sonraki sahnede ise babasını gördüğünde endişeli bir şekilde bakışlar atan küçük Öykü, aynı şekilde babasının da şüpheci bakışları ardından “Siz kimsiniz?” diye soru yöneltmekte. Bu kısa sahneden de Öykü’nün unutkanlıkla alakalı bir hastalığa sahip olduğunu düşünebiliriz. Normal şartlarda babasıyla arasında bir anlaşmazlık olduğunu ve trip attığını düşünebilirdik ancak baba ve kızın ciddi ve endişeli bakışları buna olanak sağlamıyor.

Tanıtımın son bölümünde ise aniden babasını tanıyan Öykü ve bunun sonucunda babasının dökülen gözyaşları bizi duygu yüklü bir dizi için çoktan hazırladı. Şimdi ise kızım dizisi oyuncularına bir bakalım.

Kızım Dizisi Konusu Oyuncuları

buğra gülsoy

Kızım dizisi oyuncularından başrolde Buğra Gülsoy karşımıza çıkıyor. 1982 Ankara doğumlu ünlü oyuncu son dönemlerde Kuzey Güney dizisiyle çok dikkat çekmişti.

beren gökyıldız

2009 yılı doğumlu sevimli oyuncu Beren Gökyıldız ise Kızım dizisinde Öykü karakterini canlandırıyor. Daha önce Anne, Bizim Hikaye gibi dizilerle ekrandan tanıdığımız Beren Gökyıldız bizi bu diziyle hem duygulandıracak hem de güldüreceğe benziyor.

Kızım Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Aldığımız duyumlara göre 19 Eylül tarihinde başlayacak olan Kızım dizisinin yapımcılığını Med Yapım üstleniyor. Gökçen Usta’nın yönetmenliğini yapacağı dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci üstleniyor.

Bu yazımızda merakla beklediğimiz Kızım dizisinin konusu ve oyuncularını sizinle paylaştık. Elimize yeni bilgiler geçtiğinde yazımızı güncelleyeceğiz. Sizin de eklemek istedikleriniz varsa yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

“Kızım Dizisi Konusu ve Oyuncuları” üzerine 4 yorum

  1. Emine says:
  2. hayrettin says:
  3. adnan says:
  4. burcu says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir