Kapat

Klavye Delikanlıları Ne Zaman Başlıyor?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Show tv’nin ilgi çeken yeni dizilerinden klavye delikanlıları 3 ekimde yayına başlıyor.

Show tv nin yeni sezon dizilerinden ilgi çekmeyi başaran klavye delikanlıları güçlü bir oyuncu ve yönetim kadrosuyla geliyor, dizi ile alakalı bir fragman ve 1.bölüme ait 2 fragmanda yayınlandı.

Tüm vaktini internette geçiren Bayram ve Kerem küçüklükten beri yakın arkadaştır, başlarda sadece oyun oynayan Bayram ve Kerem artık internet üzerinden troll olarak para kazanan iki arkadaş. Pek sosyal olmadıkları için çevreleri yoktur, ancak diziye dahil olacak kuzenleri oldukça sosyal olduğundan bayram ve kereme internet dolandırıcılığını teklif eder. Dizinin asıl konusu burada başlar zengin insanlarıın bankalarını ele geçirip para çalacak olan ekibin başına bir çok olay ve macera gelecek.

Süreç Film’in kontrolünde olan klavye delikanlılarının yönetmenliğini Yahya Samancı üstlenecek,  senaryo’yu ise Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazacak.

Klavye delikanlıları Oyuncuları

Rasim Öztekin

1959 doğumlu olan deneyimli oyuncu 1994’de Türk tutkusu ile televizyon hayatına geçiş yaptı Mandıra Filozofunun başrol oyuncularından olan Rasim öztekin klavye delikanlılarındada başrol oyuıncularından.

Vildan Atasever

1981 doğumlu deneyimli oyuncu klavye delikanlılarında karşımıza Seyran olarak çıkıyor, kurtlar vadisi ile dizi hayatına giren Vildan Atasaver yaz’ın öyküsü ve Osmanlı tokadı gibi başarılı yaptılarda yer almış oyunculardan.

Uraz Kaygılaroğlu

1987 doğumlu olan Uraz Kaygırlıoğlu dizi hayatına pis yedili olarak başlamıştı, klavye delikanlılarında ise yurt dışından gelip sosyal olan bir gençtir, dijital dolandırıcılağa teşvik edecek olan kişidir.

Ali barkın

1985 doğumlu olan oyuncu klavye delikanlılarında hacker rolü üstlenecek, eski hikaye ve yeşil deniz gibi dizilerde rol alan Ali Barkın, klavye delikanlılarının başrol oyuncularından, dizide pek sosyal olmayan genç internet üzerinden para kazanmaya başlamıştı ancak kuzenin önerisiyle artık internet dolandırıcılığıyla zenginlerin kart bilgilerini ele geçiriyor.

Selen Sevyen

1986 doğumlu olan Selen Sevyen, o hayat benim ve doktorlar gibi başarılı dizilerde rol aldı, klavye delikanlıları dizisinden sosyal medyaya bağımlı olup kerem ile sevgilidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir