Kapat

Komedi Tadında Sunulan The Mick Dizisi

[Toplam:1    Ortalama:4/5]

Son yıllarda ortaya çıkan dizilerin arasında, izleyiciler tarafından oldukça sevilen The Mick dizisi, kadrosu ve mizah içerikleri ile eğlenceli dakikalar geçirmeyi sağlıyor. Dizinin başrolündeki Mackenzie Murphy, maddi konularda sıkıntı yaşadığı dönemde, uzun yıllar görüşmediği milyoner ablasını ve eniştesini ziyaret etmeye karar verir.

The Mick dizisindeki olaylar bu ziyaret sırasında başlar ve Murphy tarafından yapılan ziyaret sırasında ablası ve eniştesi FBI tarafından gözaltına alınır. Ablası ve eniştesi gözaltına alındıktan sonra çocuklarına bakacak birisine ihtiyaç duyar ve bu kişi teyzeleri olan Murphy’dir.  Genel olarak komedi tadında sunulan dizide, küçük çocuklar oldukça başarılı performans göstererek izleyicileri güldürmektedir.

Komedi dizisi olan The Mick dizisinin, yaratıcıları ise Dave ve John Chernin olarak bilinmektedir. Bahsedilen dizi komedi türü olmasına rağmen, oyuncularının kötü ve üzücü olaylarını da izleyicilere aktarmaktadır. Dizide sevilen karakterleri öldürmeleri de görüldüğünden dolayı, konular detaylı olarak çeşitlenebilmektedir. Yayınlandığı andan itibaren büyük hayran kitlesine ulaşan dizi, konularında özgür olmasından dolayı sevilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir