Kapat

Lucifer Konusu

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Lucifer, Supernatural dizisinde de son sezonlara doğru karşımıza çıkmaya başlamış olan bir melektir. Ancak bu melek farklı inanışlarda şeytanın ta kendisidir.

Dizideki Lucifer emekliye ayrılan ve kendi hayatını yaşamak için, melekler şehrine yani Los Angeles’e yerleşen şeytani melektir. Kendisi için bu şehirde bir bar açmayı da unutmayan Lucifer, bu harika hayatından bir olay nedeniyle uzaklaşmak zorunda kalır. Tanıdığı ve ünlü olmasında büyük rol oynadığı bir kadın mekânının önünde öldürülür ve olaylar zinciri burada başlar. Olayı çözebilmek için Los Angeles Polis Departmanından polisler ile işbirliği yapmaya başlayan Lucifer’in hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

Fantastik diziler arasında yerini alan bu dizi; ara ara aksiyondan adrenalinimizi yükseltirken, ara ara da yavaşlığı ile sıkılmamıza neden oluyor. Ancak başrolün aksanı ile diziden bir kademe daha fazla zevk almanız da mümkün. Ayrıca fantastik dışında polisiye dizi severlerin de oldukça beğeneceği bir dizi niteliğinde. Belki harika kategorisine koyabileceğimiz bir dizi değil ancak boş zamanlarınızda izleyebileceğiniz alternatif bir dizi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir