Kapat

Mart Ayında Netflix’te Yayınlanacak Diziler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Mart ayında da her zaman ki gibi Netflix yeni yapımlarıyla takipçilerini sevindirmeye hazırlanıyor. Biz de bu ay içinde izleyiciyle buluşacak dizileri sizler için derledik. İşte Mart 2017’de Netflix’te izleyiciyle buluşacak diziler;

 

17 Mart – Marvel’s Iron Fist

 

Netflix ve Marvel ikilisinin iş birliği sonucunda doğan yapımların kazandığı başarıları neredeyse herkes tarafından biliniyor. Mart ayı içerisinde heyecanla beklenen başka bir Netflix ve Marvel imzalı yapım daha ekranlarımıza taşınacak. Uzun bir zamandır merakla beklenen Iron Fist 17 Mart tarihi ile ekranlarımıza yansıyacak.
 

31 Mart – 13 Reasons Why

 

Jay Asher’ın çok satanlar listesinde üst sıralara tırmanmış kitabından uyarlanan drama dizisi Netflix’in yıkılmaz kaleleri arasına girecek gibi görünüyor.  Selena Gomez’in yapımcılığını üstlendiği dizinin konusu ise şöyle; Clay Jensen’ın okul çıkışında evinin kapısının önünde bir kutu bulur. Kutunun içerisinde ise iki hafta önce yaşamına son veren sınıf arkadaşı ve aynı zamanda sevdiği kız olan Hannah Baker tarafından kasetlere kaydedilmiş görüntüler vardır. Hannah bu kasetlerde intiharına sebep olan 13 nedeni açıklamaktadır. Clay, Hannah’ın intiharına sebep olan bu 13 kişinin veya olayın içerisinde midir? İzleyicilere keyifli bir vakit geçirmeyi ve büyük bir hikaye vaat eden dizi 31 Mart tarihi ile ekranlarımıza taşınacak.

 

10 Mart – Love (2. Sezon)

Birbiriyle tamamen zıt iki kişinin kaderlerinin birleşmesi. Ve aralarında doğan garip bir aşk hikayesi. Love, merakla ve heyecanla beklenen 2. sezonu 10 Mart itibari ile Netflix tarafından ekranlarımıza taşınmaya başladı.

 

24 Mart – Ingobernable

Netflix’in güçlü kadın karakterleri listesine bir yeni isim daha eklenecek! Emilia Urquiza(Kate del Castillo), barış amacıyla olan mücadelesinde ki kararlılığı ve ülkeyi ileri taşıma planlarıyla Meksika’nın önde gelen isimlerinden biri. Güçlü ve mücadeleci kişiliği, kararlığı, inancı ve açık fikirleriyle birçok başarı elde edebilecek bir kadındır. Eşi Diego Nava’ya karşı olan inançlar gittikçe azalırken ortaya çıkıp sivriliyor ve sorumlulukları üzerine almaya başlıyor.

Merakla ve heyecanla beklenen dizi 24 Mart itibari ile Netflix’te.

 

 

17 Mart – Samurai Gourmet

Takeshi Kasumi’nin hayatını anlatacak olan dizi, mini dizi kategorisinde Samurai Gourme adıyla 17 Mart’ta Netflix’te olacak. Takeshi Kasumi tüm hayatını işine adamış olan bir adamdır ama artık emeklilik zamanı gelmiştir. Artık kendisine ayıracak daha fazla zamanı vardır. İstediği her şeyi yapabileceğini fark eden Kasumi’nin komik macerasına Netflix’te ulaşabileceksiniz.

 

24 Mart – Grace and Frankie (3. Sezon)

2015 yılında ilk sezonu yayınlanan Grace and Frankie başarılı bir yükseliş ile 3. sezon için yeşil ışığı almıştı. Takipçilerinin uzun bekleyişi ise 24 Mart ile son buluyor. Netflix üzerinden yayınlanacak 3. sezon 24 Mart itibari ile ekranlarımıza taşınacak.

 

3 Mart – Greenleaf

OWN kanalında yayınlanan Greenleaf dizisinin haklarını Netflix’in satın almasıyla beraber dizinin ilk sezonu 3 Mart itibari ile Netflix’te izleyiciyle buluşacak. Greenleaf ailesinin başından geçenleri konu edinen dizi Netflix’in merakla beklenen dizileri arasında.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir