Kapat

Marvel’s Inhumans’ın Oyuncu Kadrosu Belli Oluyor

Marvel’s Inhumans’ın Oyuncu Kadrosu Belli Oluyor
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

         Marvel‘in ABC dizi kanalında başlayacak olan Inhumans dizisinin oyuncularının kimler olacağı yavaş yavaş belli olmaya başladı.28 Şubat tarihinde Marvel şirketinin yaptığı açıklamalara göre Inhumans’ın baş karakteri,hepimizin  Hell on Wheels serisinden hatırlayacağımız üzere  Anson Mount olacak. Marvel çizgi romanlarından esinlenen dizide, Mount, Black Bolt karakterine hayat verecek. Black Bolt karakteri, Marvel çizgi romanının okurlarının bildiği üzere sesinden kaynaklanan ultrasonik dalgalarla bir şehirdeki bütün yaşamı yok edebilecek kabiliyete sahip, Inhuman’ların gizemli lideri olarak tanımlanıyor.

 

         Dizi de rol alan  kötü adam karakterini canlandıracak olan isimse Game of Thrones’da oynadığı Ramsay Bolton karakteri yüzünden  herkes tarafından nefret edilen  Iwan Rheon oldu. Iwan Rheon Inhumans’da Black Bolt’un hem düşmanı hem de kardeşi olan Maximus karakterine hayat verecek.
  Dizide rol alması kesinleşen son isimse Serinda Swan olduğu duyuruldu. Aktrisin rol alacağı karakter ise Medusa olacak.Çizgi romandaki hikayeye göre Medusa,kendi saçlarını en az ellerini kullandığı kadar becerikli bir şekilde kullanma yeteneğine sahiptir. Inhuman’ların kraliçesi olarak kabul edilen ve Black Bolt’un da karısı olarak biliniyor.8 bölümden oluşan dizi Black Bolt ve Kraliyet Ailesi’nin olaylarını anlatacak.. Dizinin 1. ve 2. bölümleri,ilk olarak önümüzdeki Eylül ayında IMAX salonlarında gösterime girecek.Daha sonra ise ABC kanalında görüntülenmeye başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir