Kapat

Mesut Komiser Diziden Kovulacak Mı?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Ekranların uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar, yeni bölüm fragmanında herkesi şoka uğrattı. Yeni bölümde Mesut’un vurulduğu, Hüsnü’nün ise kalp krizi geçirdiği görülüyor.

24 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 434. bölüm fragmanı herkese heyecanlandırdı. Mesut, teröristlerin eline düşerken, oğlunu kurtardığı esnada vuruluyor. Hüsnü ise kızının gizlice evlendiğini gördüğünde kalp krizi geçiriyor.

Rıza Baba’nın Ekibi Dağılıyor Mu?

Arka Sokaklar yeni bölümünde Mesut komiser ile Hüsnü komiserin durumu kritik gibi gözüküyor. Adeta Rıza Baba’nın ekibinin üstünde kara bulutların dolaştığı görülürken, oğlunu kurtarmaya çalışan Mesut ve Hüsnü’nün, yani Şevket Çoruh ve Özgür Ozan’ın diziden ayrılacağı söylentisi ortaya çıktı.

Siyasi Tavırları Yüzünden Mi?

Geçtiğimiz günlerde İrfan Değirmenci’nin “hayır” demesine ilişkin Twitter üzerinden yaptığı paylaşmaların ardından, İrfan Değirmenci ile Günaydın programı kaldırılmış ve Kanal D’den kovulduğu görülmüştü. Bunun ardından Şevket Çoruh, “hayır” oyu kullanacağını ve gerekirse “benide kovun” diyerek siyasi paylaşımlar yapmıştı. Peki dizideki ölümü ile diziden ayrılacak mı? 24 Mart Cuma günü ekranları başında olan seyircilerin çok fazla heyecanlanacağı şimdiden görülüyor.

“Mesut Komiser Diziden Kovulacak Mı?” üzerine 2 yorum

  1. Yunus Özçelik says:
  2. yusuf says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir