Kapat

Michael C. Hall The Crown’un 2. Sezonunda John F. Kennedy Olacak

Michael C. Hall The Crown’un 2. Sezonunda John F. Kennedy Olacak
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dexter Morgan karakteriyle hafızalarda yer edinen Michael C. Hall, Altın Küre sahibi The Crown’un 2. sezonuna dahil olacak. Başarılı aktör yapımda ABD’nin 35. Başkanı John F. Kennedy’ye tekrar hayat verecek.

Yapımın ikinci sezonu Birleşik Krallık Silahlı Kuvvetlerine ait güçlerin Mısır’da yasadışı bir savaşta yer almalarıyla başlayıp üçüncü başbakan Harold Macmillan’ın kötü bir skandal sonucu düşüşüyle son buluyor. 1960’ların devrimci dönemine şahit olacağımız dizinin 2. sezonuna Kennedyler de giriş yapacak.

Michael C. Hall’un üstlendiği John F. Kennedy karakterinden bahsedecek olursak… Kalabalık kitlelerin önüne çıktığı zaman kendini adeta evindeymiş gibi rahat hissedebilen, doğuştan gelen bir lider özelliğine sahip ve mükemmel bir konuşma yeteneği olan Kennedy, hiç kimse, özellikle de eşi Jackie tarafından arka plana atılmak istemez. Eşinin popülaritesinden rahatsızlık duyan John F. Kennedy, başka kadınlarla ilişkilerini anlatarak bir nevi içten içe intikam almaya çalışır.

Dizide Jackie Kennedy rolünü Quarry dizisinden hatırladığımız Jodi Balfour hayat verecek. Bu arada dizinin ikinci sezonunda Prenses Margaret’ın fotoğrafçılıkla uğraşan eşi Tony Armstrong-Jones da olacak. Bu rolü ise Matthew Goode üstlenecek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir