Kapat

Narcos Dizisi Konusu ve Oyuncuları

narcos konusu
[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Bu yazımızda 8,9 IMDb puanına sahip olan Narcos dizisi hakkında ayrıntılara yer vereceğiz. Merak edilen konulardan olan Narcos konusu ve Narcos oyuncuları hakkında bilgiler vereceğiz.Pablo Escobar’ın o yıllarda etkileyici suç dünyasını izleyicilere sunuyor.

1949 yılında dünyaya gelen Pablo Escobar’ın 6 kardeşi bulunmaktaydı. Babası çiftçi annesi ise ilkokul öğretmeni olan Escobar’ın diğer kardeşlerinden ayrına en önemli özelliği zekası, çalışkanlığı ve hırsı idi. Çalışarak hiçbir zaman fakirlikten kurtulamayacağını bildiği için ilk başlarda mezar taşlarını çalıp turistlere çalarak geçimini sağlarken daha sonra karaborsa ve suç dünyasının içeresinde kendini buluyor.

Narcos Konusu

Narcos Konusu: Pablo Escobar’ın ilk uyuşturucu ile tanışması 1970 yıllarda oluyor. zamanlarda çok iyi para getirdiğini duyan Escobar bu işe girip hemen büyümeye başlıyor. İşlerinin en iyi olduğu zamanlarda günde yarım milyon dolar kazanmakta olup bu parayı çoğu zaman tutamamakta olup yaşadığı şehre yardımlar yaparak çevresinde herkes onu Robin Hood olarak biliyordu.

80 li yıllarda Escobar Amerika uyuşturucu trafiğini %80 lere kadar çıkartıp adete Amerika kök söktürür hale gelmiştir. Narcos dizisinin konusu Amerika’nın bütün yöntemlerini delerek akıl almaz şekilde ülkeye uyuşturucu sokarak çok büyük miktarlarda paralar kazanmıştır. Suç ve aksiyonun bir arada olduğu sürükleyici bu dizi müzikleri de hep birlikte bizi etkilemeyi başarıyor.

Narcos Oyuncuları

Pablo Escobar – Wagner Moura

Narcos Oyuncuları Pablo Escobar

Narcos Oyuncuları Pablo Escobar

Narcos başrol oyuncularından olan Wanger Moura dizide, Pablo Escobar’ı canlandırmaktadır. Dünyanın en büyük uyuşturucu satıcısı olsa bile ailesini gözünden sakınmayan kişi olan Escobar bu sayede çevresinde sevgi ve saygı ile anılıyor. Günde yarım milyondan para kazana ve çevresine bu parayı saçan bir adam olmakta olup siyasete girdikten sonra kendisi sivil, polis ve yargıçları öldüren bir suçlu olarak tanındı.

Javier Pena – Pedro Pascal

Narcos Oyuncuları Pedro Pascal

Narcos Oyuncuları Pedro Pascal

Narkotik ajanı olarak görev yapan Pena Escobarı bitirmek için özel olarak görevlendirilmiştir. Görevi boyunca sürekli olarak Escobar ile savaşan Pena Kolombiya ve Bogota görev yaptıktan sonra tekrardan Amerika’ya dönerek gizli ajan olarak görevine devam etmiştir. Dizide narcos oyuncularından dizideki adıyla Steve Murply ile ekip arkadaşıdır.

Steve Murphy – Boyd Holbrook

Narcos Oyuncuları Boyd Holbrook

Narcos Oyuncuları Boyd Holbrook

Pena’nın ortağı olan Steve daha sonradan Narkotik ajanı olarak ekibe katılmış olup Escobar’ın izini sürmüştür. Narcos dizisinde Escobar’ı yakalamak için en iyi izi sürmüş ve sürükleyici bir oyunculuğu ile en iyi karakterler arasında olmuştur.

Tata Escobar – Paulina Gaitan

Narcos Oyuncuları Tata Escobar

Narcos Oyuncuları Tata Escobar

Pablo Escobar’ın 13 yaşından beri tek aşkı olan Tata her zaman eşinin yanında durarak fedakar ve sakin yapısı ile karşımıza çıkmıştır. Aralarında 10 yaş fark olmasına rağmen her zaman sıradan bir yaşam sürmüş ve Escobar’a bir kız bir erkek iki çocuk vererek eşini en mutlu kişi yapmıştır.

Narcos Dizisinin Fragmanı

Narcos konusu ve oyuncuları yazımızın sonuna geldik, diğer yazıları okumak için alt tarafta bulunan haberlere tıklayabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere 🙂

“Narcos Dizisi Konusu ve Oyuncuları” üzerine 1 yorum

  1. Al Capone says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir