Kapat

Netflix’den Türk Dizisi

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Geçtiğimiz günlerde Netflix’ten yapılan açıklama da Netflix’in bir Türk dizi çekeceği duyurulmuştu. Yabancı bir medya grubunun bir Türk dizi çekeceği hemen ortama bomba gibi düştü. Çünkü bu güne kadar televizyonlarda yayınlanan yerli yapımlar hep bir furya halinde çekilmişti. Kimi zaman köşkler, konaklar, kimi zaman da aşiret ağaları ve mafyalar arasındaki hesaplaşmaların yer aldığı diziler televizyonlarda yayınladı.

Netflix’ten yapılan açıklamada dizinin fantastik öğeler içereceği belirtildi ve bir adım öteye giderek dizinin konusu hakkında da çeşitli bilgiler paylaşıldı.

Dizinin İstanbul’da geçeceği ve özel güçlere sahip olan bir adamın İstanbul’u yok etmeye çalışan güçlere karşı insanlığı ve İstanbul’u koruma çabalarını anlatacağı verilen bilgiler arasında.

Dizinin yapımcılığını Onur Güvenatam üstleniyor. Güvenatam, dizinin yerli izleyici kadar yabancı izleyici için de oldukça ilgiyle karşılanacağını ve sadece Türk değil, dünya izleyicisine hitap edecek bir dizi olacağını söylüyor.

Dizinin ismi şu an için belli değil. O3 Medya tarafından çekilecek dizinin bir terslik olmadığı taktirde 2018 yılında ekranlarda olacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir