Kapat

New Girl 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

New Girl dizisinin hayranları 7. sezon ne zaman başlayacak diye merak etmeye başladı bile. New Girl final sezonuyla ekranlara ne zaman gelecek? New Girl 7. sezonda neler olacak? Bütün bu soruların cevabı yazının devamında…

New Girl 7. sezon başlama tarihi yapılan açıklamaya göre dizi Ocak 2018’de ekranlara gelecek. New Girl 7. sezon başlama tarihi tam olarak netlik kazanmasa da Ocak ayında başlayacağı kesinleşti.

New Girl 7. Sezonda Neler Olacak?

New Girl’in final sezonu olan 7. sezon 3 sene zaman atlamasıyla başlayacak. 3 sene sonrasıyla ekrana gelecek olan 7. sezonda sadece 8 bölüm yayınlanacak. New Girl’in final sezonu 8 bölümden oluşacak. New Girl’in 7. sezonundan 8. bölüm boyunca önemli olaylar olacak ve final bölümünde izleyiciler çok daha büyük bir olayı izleyecek. Hayranlar bunun Nick ve Jess’in düğünü olduğunu düşünüyor. Nick ve Jess ikilisi ayrılmayacak. Bir set çalışanından gelen habere göre Nick ve Jess’in düğünü ve bebeğini final sezonda görebiliriz. Nasim Pedrad başka bir dizinin kadrosuna katılsa da Aly karakteriyle New Girl’in 7. sezonunda da yer alacak. Final sezonun tüm bölümlerinde olmasa bilde en az 5 bölümünde kesin olacağı gelen haberler arasında.

New Girl dizisinin ekrana gelecek olan final bölümü tüm bölümlerin aksine 1 saat sürebilir. Diğer bölümleri ortalama 25 dakika süren New Girl dizisinin final bölümü uzun sürecek. Dizinin başrollerinden olan Zooey’in (Jess) ablası Emily Deschanel New Girl’in 7. sezonunda yer alacak. Emily dizide kreş müdürü rolüyle yer alacak. Cece ve Schmidt’in çocuklarının gittiği kreşin müdürü olarak 7. sezonda ekranlara gelecek. Fox Tv ekranlarında ilk bölümüyle 2011 yılında başlayan dizi ekran macerasına 2018 yılında son verecek. New Girl dizisinin başrollerinde Zooey Deschanel, Max Greenfield, Jake Johnson, Lamorne Morris ve Hannah Simone yer alıyor.

New Girl 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

New Girl 7. sezon onayını alan dizi final sezonuyla ekranlara gelecek. New Girl 7. sezon 8 bölümden oluşacak ve 8. bölümde final yaparak ekranlara veda edecek. New Girl 7. sezon Ocak 2018 gibi başlayacak. New Girl 7. sezon başlama tarihi hala kesin bir netlik kazanmadı. Ocak ayı gibi başlaması planlanan dizinin yayınlanma tarihinde bir değişiklik olursa sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızda duyurmuş olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir