Kapat

New Girl’in 6. Sezon Finalinde Neler Oldu!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox’un 6. sezondur ekranlarda olan dizisi New Girl geçtiğimiz haftalarda 6. sezon finaliyle ekranlara gelmişti. Dizinin 6. sezon finalinde neler oldu. İşte 6. sezon finalinde olanlar;

Jess duygularını söylemek için Nick’in kitap okumasına gelmiş, Nick’in söyleşi sırasında söyledikleri yüzünden duygularını söylemeden orayı terk etmişti. Jess soluğu en yakın arkadaşı Cece’nin yanında aldı. Olanları Cece’ye anlatan Jess eve gitmeme kararı alarak Cece ve Schmidt’in evinde kaldı.

Nick’in kitabını yayınlamak için bir editör Nick’e teklifte bulundu. Nick editörle olan buluşmasına gitmek için Schmidt’den yardım istedi.

Nick’in kendine duygular beslemediğini düşünen Jess evden ve şehirden taşınma kararı aldı. Nick’in editörle olan toplantısı sırasında evdeki eşyalarını toplamak için eve gitti. Editör buluşmasını beklerken Nick ve Schmidt’in arasında geçen konuşmanın ardından Nick, Jess’in evden taşınacağını öğrendi.

Cece ve Jess, Jess’in eşyalarını toplarken, Cece’ye gelen telefonu Jess’in açmasıyla birlikte Cece’nin hamile olduğunu öğrendi. Doktoruna tekrar araması gerektiğini söylediğinde ise bu sefer telefonu Aly açtı ve yanında Winston’un olmasıyla Cece’nin hamilelik olayını artık onlarda öğrenmiş oldu. Winston öğrendikten sonra ilk işi Schmidt’i arayıp tebrik etmek oldu. Cece’ye hamile olduğunu haber vermesi için Schmidt’e söylediler.

Aly’nin Winston’un babasının numarasını bulması ve Winston’un bu konuda kararsız kalması, Jess’in gitmemesi konusunda yardımı olurken, Winston’da uzun zaman sonra babasıyla konuşmuş oldu.

Editörle olan görüşmesi sırasında, editörün kitapda ki Jess’in karşılığı olan karakteri öldürmek istemesi ve yaptığı konuşma Nick’in Jess konusunda duygularından emin olmasına neden oldu.

Schmidt, Cece’ye bebek beklediklerini evi çiçeklerle donatarak ona söyledi.

Nick hemen editörün yanından çıkarak Jess’in yanına gitmek için yola çıktı. Jess’in taşınması için yardımcı olan Aly ve Winston, birlikte yola çıktıklarında son anda vazgeçen Jess arabadan inip, Nick’e hislerini söylemek için geri döndü. Nick’in geldiğinde Jess’in odasını boş bulması ve ardından Jess’in binaya girmek için bağırmasını duyan Nick ona kapıyı açmak için aşağı inerken o sırada binanın kapısı açıldı. Nick asansörle aşağıya inerken bu sefer de Jess merdivenlerden yukarı doğru çıkmaya başladı.

Tekrar buluşmak için geri dönen Jess ve Nick, Jess’in asansörle inmesi ve Nick’in asansörü beklemesiyle, asansördeki diğer adamı gören Nick, çabuk ol en yakın arkadaşıma ona aşık olduğumu söylemem lazım derken bunları duyan Jess duygularının karşılıksız olmadığını öğrendi.
Asansörde mutlu bir sonla biten dizinin 7. sezonunun olup olmayacağı ise henüz netlik kazanmadı. Dizinin Mayıs ayında yeni sezonunun olup olmayacağı belli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir