Kapat

No:309 2. Sezonuyla Yeni Sezonda da Devam Edecek!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

1 yıl önce yaz zamanlarında başlayan Fox TV’de Çarşamba akşamları yayınlanan No:309 dizisinin sevenlerine güzel bir haberimiz var. Dizinin final yapıp yapmayacağı konusunda merak eden hayranları bu habere çok sevinecek.

Çarşamba’nın sevilen dizilerinden olan No:309’da başrollerde Demet Özdemir ve Furkan Palalı yer alıyor. Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir beğeniyle izlenen No:309 geçtiğimiz hafta itibariyle 51 bölümü geride bıraktı. Bu hafta ekranlara 52. bölümüyle gelecek dizi.

Dizi 2. sezon için de devam etme kararı aldı. Yeni sezonda da Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi Temmuz ayına kadar yeni bölümleriyle ekranlara gelecek. Temmuz ayından sonra sezon finali yapacak olan dizi Eylül gibi yeni sezonun yeni bölümleriyle tekrar ekranlara gelecek. No309’un 2. sezonunda daha yeni olaylarla izleyenlerin karşısına çıkacak.

Dizinin bu hafta ekrana gelecek olan bölümünde ise Lale ve Onur arasında devam eden sevgililik olayı çok güzel gidiyor. Songül ve Yıldız’ın kararından sonra Lale ve Onur’un bu durum karşısında daha fazla hasret çekmemeleri için artık gelip istemeleri gerektiğini söylüyorlar. Öyle ki fragmanda ki Lale’nin evet dediği sahneden de Lale’nin Onur’dan yine evlenme teklifi beklediği anlaşılıyor.

Sevgili olarak güzel vakit geçiren Lale ve Onur yaşayamadıkları her şeyi yaşıyorlar. Filiz ise Erol ve annesine işkence etmeye devam ediyor.

Pınar Bey’in bütün ritüelleri en ince ayrıntıları yaşatmak istediğini söylüyor. Yıldız’ın çeyiz sandıkları ile gelmesi Songül’ü yine çileden çıkarıyor. İstemeye gelmeden çeyiz sandıklarını anlamsız buluyor.

No:309 52. bölümüyle 14 Haziran Çarşamba akşamı saat 20:00’de Fox TV ekranlarında.

No:30 52. Bölüm Fragmanı; 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir