Kapat

No:309 44. Bölümde Neler Olacak?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox ekranlarının sevilen dizilerinden No:309 bu hafta 44. bölümüyle ekranlara gelecek. No:309 44. bölüm özeti yayınlandı. No:309 44. bölümde neler olacak?

Furkan Palalı’nın Onur rolünde, Demet Özdemir’in ise Lale rolünde izleyenlerinin karşısına çıktığı No:309’da bu hafta yine olaylar durulmuyor.

Geçtiğimiz hafta bölüm sonunda Onur en sonunda Lale’nin kendisine olan tavırları karşısında dayanamamış ve madem öyle boşanalım teklifinde bulunmuştu. Gelelim 44. bölümde olacaklara…


No:309 44. bölüm özeti;

Onur’un boşanalım teklifi üzerine Lale’de bu duruma iyice hırslanır ve onunda cevabı gururundan dolayı kabul eder. Lale’nin bu teklifi kabul etmesiyle zaten araları kötü olan çiftin arası daha kötü olur. Boşanma davası açma noktasına gleen çift avukatlarıyla bu konuyu görüşürz. Onur ve Lale artık ikiside birbirlerine olan duygularının karşılıksız olduğuna inanır. Songül sonunda büyük bir sırrı öğrenir ve bu sır onu hayal kırıklığına uğratır. Acaba Lale ile Onur arasında olan evlilik sözleşmesini mi öğrendi yoksa Nergis’in reklamlarda yer aldığını mı? Songül bu durum karşısında kızlarına çok sinirlenir. Avukatlarıyla birlikte son kez bir araya gelip boşanma davasını konuşacak olan Onur ve Lale’nin son kararı acaba ne olacak?

No:309 ekranlara gelecek 44. bölümüyle 19 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:00’de Fox Tv ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir