Kapat

No:309 Yaz Aylarında Reytingleri Yükseltti!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dün akşam ekranlara gelen yapımlar arasında Fox TV’de ekranlara gelen No:309 55. bölümüyle reyting gruplarının hepsinde reyting gruplarında birinci sırada yer aldı.

No:309 dizisinin başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı yer alıyor. Dün akşam No:309 55. bölümüyle ekranlara geldi. No:309 total reyting grubunda reytinglerini arttırdı.

No:309 total grubunda 5.17 reyting alarak %17.60 izlenme payıyla tüm kişilerde 1. sırada yer aldı. Geçen hafta ki reyting oranlarına neredeyse 1 reyting puanı arttıran dizi diğer reyting grupları AB ve ABC+ gruplarında da birinci sırada yer aldı.

No:309 55. bölümü AB reyting grubunda 3.15 reyting ve %12.43 izlenme payı olarak listenin birinci sırasında yer aldı.

ABC+ reyting grubunda ise 4.16 reyting ve %15.08 reyting alarak yine birinci sırada yer aldı.

Dün akşam ekrana gelen diğer yapımların tekrarları ve yarışma programları oldu. Dün akşam yayınlanan Çarkıfelek tüm kişilerde ikinci sırada yer alırken, Show Tv’de ekranlara gelen Dünya Güzellerim programı ise beşinci sırada yer aldı.

No:309 dizisi ekranlara gelmeye devam edecek. Dizinin 58. bölüme kadar ekranlara gelmesi ve 58. bölüme kadar alacağı reytinglerin dizinin kaderini belirleyeceğini söylemiştik. Dizi eğer reyting oranlarında bu seviyede gider bir daha ki hafta da reytinglerinde artış olursa büyük oranda 2. sezon onayını alacaktır.

Eğer reyting oranlarında düşüş meydana gelirse dizi 58. bölümüyle dizi final yaparak ekranlara veda edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir