Kapat

No:309’a Bu Hafta Yavuz Seçkin Konuk Oluyor!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox TV’nin sevilen dizisi No:309’un yapımcılığını Gold Yapım yaparken dizinin başrollerinde sevilen oyuncular Demet Özdemir ve Furkan Palalı yer alıyor.


Ayrıca oyuncu kadrosunda Sumru Yavrucuk, Pelin Uluksar, Sevin. Erbulak, Suat Sungur, Özlem Tokaslan, Beyti Engin, Gökçe Özyol, Cihan Ercan, Fatma Toptaş, Ceren Taşçı, Murat Tavlı ve Nurşim Demir’in yer aldığı dizi bu hafta ekrana 47. bölümüyle gelecek.

No:309’un bu hafta ekrana gelecek olan 47. bölümüne ünlü tv programcısı ve oyuncu olan Yavuz Seçkin konuk olarak katılacak. Geçtiğimiz hafta bölüm sonunda boşanmak için hakim karşısına geçen Onur ve Lale boşanmak istediklerini hakime bildirmişlerdi. Yayınlanan yeni bölüm fragmanından da anlaşılacağı üzere hakim çiftimiz Onur ve Lale’yi boşamamış. Çiftimizi boşamayan hakim onları aile terapistine yönlendirmiş. Yavuz Seçkin, No:309’un bu hafta ekrana gelecek olan 47. bölümünde Onur ve Lale’nin gideceği aile terapistini canlandıracak.

Yavuz Seçkin’in canlandıracağı aile teraspisti bakalım Onur ve Lale’nin boşanma kararından dönmesinden etkili olabilecek mi?

No:309 47. bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20:00’de Fox TV ekranlarında.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir